Julia Wróblewska powiększyła usta. "Nie jest to przecież na całe życie"

Julia Wróblewska zdecydowała się na swój pierwszy w życiu zabieg medycyny estetycznej. 22-latka powiększyła niedawno usta. - Chcę spróbować i nie jest to przecież na całe życie. Kwas trzyma się około pół roku - poinformowała swoich fanów.

Julia Wróblewska stała się popularna po tym, jak zagrała małą Michalinę w filmie "Tylko mnie kochaj". Swoją rolą podbiła wówczas serca wielu osób. W późniejszych latach mogliśmy zobaczyć ją również m.in. w filmach "Listy do M" czy w serialu "M jak miłość". Oprócz tego, jak większość młodych osób, aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i regularnie dzieli się z obserwatorami momentami z życia zawodowego oraz prywatnego. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje już prawie 500 tysięcy osób.

Zobacz wideo Julia Wróblewska po 15 latach odtwarza scenę z "Tylko mnie kochaj"

Julia Wróblewska powiększyła usta. Pokazała efekty zabiegu 

Aktorka zdecydowała się niedawno na swój pierwszy zabieg medycyny estetycznej. Niedługo po nim pochwaliła się efektem na Instagramie. Zaznaczyła jednak, że nie zrobiła tego z powodu kompleksów, a z ciekawości. Warto wspomnieć, że zabieg wypełnienia ust jest najczęściej wykonywany preparatami kwasu hialuronowego, który jest naturalnym składnikiem skóry. Kwas hialuronowy w głównej mierze odpowiada za nawilżenie i jędrność skóry oraz objętość tkanki podskórnej. 

- Powiększam lekko usta kwasem. Zobaczymy, jak wyjdzie. To nie dlatego, że nie czuję się ładna "bez modyfikacji". Chcę spróbować i nie jest to przecież na całe życie. Kwas trzyma się około pół roku, więc no worries - poinformowała swoich obserwatorów Wróblewska. 

"Już widzę, że będzie pięknie"

Efekty zabiegu są zdaniem aktorki zadowalające. Na swoim instastories opublikowała kilka zdjęć. - Są opuchnięte, więc efekt zobaczę za jakiś czas, ale już widzę, że będzie pięknie - napisała na jednej z relacji. 

Julia Wróblewska powiększyła usta. 'Już widzę, że będzie pięknie'Julia Wróblewska powiększyła usta. 'Już widzę, że będzie pięknie' Instagram.com//Julia Wróblewska

Julia Wróblewska powiększyła usta. 'Już widzę, że będzie pięknie'Julia Wróblewska powiększyła usta. 'Już widzę, że będzie pięknie' Instagram.com//Julia Wróblewska

Może cię także zainteresować:

Więcej o: