Kasia Cichopek pokazała się bez grama makijażu. Jak wygląda w takim wydaniu?

Katarzyna Cichopek udostępniła na Instagramie krótką relację ze swojego poranka. Na nagraniach aktorka pokazała się zupełnie bez makijażu, tuż po porannych ćwiczeniach. - Przepraszam za swój dzisiejszy wygląd, ale wracam prosto z treningu - przyznała.
Zobacz wideo Zdjęcia gwiazd w pełnym makijażu i te totalnie naturalne. Widać różnicę?

Katarzyna Cichopek jest jedną z tych gwiazd w polskim show-biznesie, która bardzo aktywnie prowadzi konto na Instagramie. Na swoim profilu zgromadziła do tej pory 462 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się różnymi zdjęciami oraz filmikami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego. Co więcej, liczba osób śledzących konto aktorki regularnie rośnie. Nie da się ukryć, że Kasia Cichopek jest dla wielu swoich fanek ogromną inspiracją, a kobiety chętnie podpatrują nie tylko jej stylizacje, makijaże czy fryzury, lecz także sposoby dbania o figurę czy pielęgnację skóry. 

Katarzyna Cichopek pokazała się na Instagramie bez grama makijażu. Jak wygląda aktorka?

Ostatnio Kasia Cichopek opublikowała na swoim InstaStories relację ze swojego poranka. Aktorka pokazała się na nagraniach bez makijażu i w skrócie opowiedziała o swoim poranku. Kasia Cichopek przyznała na relacji, że właśnie zakończyła swój poranny trening i jest z siebie bardzo dumna, bo zmobilizowała się do ćwiczeń, mimo że tego dnia zupełnie jej się nie chciało. Taka szczerość z pewnością pocieszyła niejedną fankę aktorki. 

Dzień dobry najmilsi. Przepraszam za swój dzisiejszy wygląd, ale wracam prosto z treningu. Straszliwie mi się nie chciało, ale zmusiłam się. Wczoraj wróciłam super późno ze spektaklu z Torunia i myślałam, że nie wstanę, ale jestem z siebie dumna, że udało mi się zwlec z łóżka, przyjść tutaj i teraz słuchajcie czuję się rewelacyjnie. Mam turbo power, a przede mą bardzo długi dzień zdjęciowy w serialu

- powiedziała Kasia Cichopek na instagramowej relacji.

Katarzyna Cichopek jest jedną z tych gwiazd, która nie ma problemu pokazywać się w mediach społecznościowych bez makijażu, a fanki oraz fani bardzo cenią sobie jej naturalność.

Kasia Cichopek pokazała się bez grama makijażuKasia Cichopek pokazała się bez grama makijażu https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

Więcej o: