Księżna Kate w sukience z sieciówki. Wiemy, ile kosztowała

Księżna Kate, choć może pozwolić sobie na kreacje od najlepszych projektantów, równie chętnie sięga po ubrania z popularnych sieciówek. Tak stało się i tym razem. Podczas wizyty na Uniwersytecie Londyńskim, księżna miała na sobie sukienkę z Zary, w której zresztą widzieliśmy ją już wcześniej.

Księżna Kate zasłużenie nazywana jest ikoną stylu. Jej stylizacje zawsze są przemyślane w najdrobniejszym szczególe, a jej stylem inspiruje się tysiące kobiet na całym świecie. I choć księżna może pozwolić sobie na kreacje od najlepszych projektantów, chętnie sięga także po ubrania i dodatki z popularnych sieciówek, udowadniając, że nie trzeba wydawać kroci, by dobrze wyglądać.

Zobacz wideo

Księżna Kate ponownie w tej samej sukience. To model z popularnej sieciówki

Co więcej, księżna Kate w przeciwieństwie do innych osób z pierwszych stron gazet, nie boi się założyć tej samej kreacji ponownie. I tak też stało się podczas jednego z jej ostatnich oficjalnych wystąpień.

W miniony wtorek księżna pojawiła się na Uniwersytecie Londyńskim, gdzie wygłosiła przemówienie i odbyła rozmowy z wykładowcami. Na tę okazję założyła plisowaną sukienkę z paskiem i kokardą, pochodzącą z popularnej sieciówki.

The Best of New BeautyRuszył plebiscyt "The Best of New Beauty 2021". Głosujcie na swoich ulubieńców

Pierwszy raz księżna pojawiła się w niej już w styczniu 2020 roku, podczas wizyty w Bradford. Prosta, acz efektowna stylizacja zachwyciła jej fanki, sprawiając, że model wyprzedał się w mgnieniu oka. Kreacja pochodziła bowiem z Zary i w tamtym momencie kosztowała 16 funtów, czyli około 100 złotych.

Teraz Kate ponownie zachwyciła sukienką, udowadniając, że stylowe dodatki potrafią zupełnie odmienić stylizację. Księżna uzupełniła look srebrnymi kolczykami oraz szpilkami Hugo Bossa, w których również widzieliśmy ją już wielokrotnie.

 

Acne-influencerki podbijają internetInfluencerki z trądzikiem podbijają internet. Przekonują, że to nic złego

Więcej o: