Małgorzata Kożuchowska w swetrze idealnym na jesień. Fani zachwyceni: "Królowa kolorów"

Małgorzata Kożuchowska postanowiła przesłać nam jesienne wibracje. Jej stylizacja to połączenie klasyki z nutką ekstrawagancji. Fani są zachwyceni szczególnie jednym elementem. Ten sweter to hit na jesień 2021! Gdzie go szukać?

Kolory odgrywają w modzie bardzo istotną rolę. Dzięki nim możemy zupełnie odmienić charakter stylizacji, nadając im niepowtarzalności i energii. Według Pantone w 2021 roku pierwsze skrzypce zagra żółć, która jest symbolem nadziei, pozytywności i oczekiwania. Małgorzata Kożuchowska postanowiła ożywić nieco jesienne klimaty. Jej dzianinowy sweter zrobił furorę na Intagramie. Gdzie go szukać?

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska o swoim powrocie do "M jak miłość"

Małgorzata Kożuchowska w najmodniejszym swetrze na jesień 2021. Skąd pochodzi model?

Małgosia jest uważana za jedną z największych kobiecych inspiracji. Jej stylizacje są subtelne i klasyczne, ale przy tym bogate w detale pochodzące z wybiegów słynnych projektantów. Tym razem postanowiła przekazać nam odrobinę jesiennych wibracji, zakładając na siebie basicowy sweter w najmodniejszym kolorze na 2021 wg Pantone. Fason opiera się na delikatnym dekolcie w serek, obniżonej linii ramion oraz ściągaczach na wykończeniach. Model pochodzi z nowej kolekcji sklepu internetowego Bonprix i kosztuje 79 złotych.

Zauważyliście, jak bardzo oddziałują na nas kolory? Wielu psychologów mówi, że mają bezpośredni wpływ na nasz nastrój i to, jak odbieramy otaczający świat. Kolory odgrywają też ogromną rolę w modzie i sztuce. Czerwony budzi w nas zupełnie inne skojarzenia niż zielony lub żółty. Artyści za pomocą kolorów przekazują nam emocje, a my instynktownie je odczytujemy. Ciekawe, prawda? - czytamy w opisie
 

Magia kolorów to naprawdę niesamowite zjawisko. Jedne uspakajają, inne buntują, a jeszcze inne wpływają na naszą kreatywność. To, co na sobie mamy, doskonale odzwierciedla naszą osobowość i podejście do życia. Często też decyduje o tym, jak jesteśmy odbierani przez społeczeństwo. Ale wracamy do meritum - stylizacja. Na jakie połączenia zdecydowała się aktorka?

Małgorzata Kożuchowska w stylizacji na jesień 2021. Fani są zachwyceni jej pomysłem

Małgosia zwykle stawia na klasykę – tak jest i w tym wypadku. Do mocnego, rzucającego się w oczy swetra dobrała klasyczne rurki wykonane z imitacji skóry oraz lakierowane sztyblety w zwierzęce wytłoczenia. Rolę dodatku odgrywa delikatny łańcuszek z zawieszką.

W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów. Fani są zachwyceni połączeniem, które zaproponowała aktorka:

Blondynkom jest pięknie w żółtym, a Pani szczególnie
Wygląda pani niczym słoneczko pięknie
W takim wdzianku nie ma mowy o smutku!
Królowa kolorów
Więcej o: