Horoskop dzienny - 9 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 9 października. Sobota sprzyja odpoczynkowi i relaksowi. Czy gwiazdy pozwolą ci złapać nieco wytchnienia, czy planują dla ciebie aktywny weekend? Przekonaj się już teraz.

Horoskop dzienny - Baran

Twoja upartość zapędzi cię dziś w ślepy zaułek. Zbyt późno zorientujesz się, że nie masz racji i jedyne co ci pozostanie to trwanie w uporze lub przyznanie się do błędu. Im wcześniej się wycofasz i przyznasz do pomyłki, tym lepiej dla ciebie.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Horoskop dzienny - Byk

Ostatnio nie narzekasz na problemy finansowe, a nawet zastanawiasz się nad wsparciem kogoś w potrzebie. Nim jednak przekażesz swoje środki na taki cel dokładnie sprawdź, czy faktycznie wszystko jest prawdą - oszuści czają się na każdym kroku.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Pamiętaj o urodzinach bliskiej osoby. Już nie raz zapominałeś o ważnych okazjach. Postaraj się chociaż tym razem zmazać swoje dotychczasowe winy w tej kwestii. A na przyszłość ważne daty zapisz w kalendarzu na smartfonie - dzięki powiadomieniom nigdy o niczym nie zapomnisz. 

Horoskop dzienny - Rak

Schematyczne działanie jest ostatnio twoją domeną. Czujesz się bezpiecznie postępując według z góry ustalonych zasad. Jednak nie zawsze taka postawa jest odpowiednia. Postaraj się być bardziej elastyczny i otwarty na zmienne sytuacje. 

Horoskop dzienny - Lew

Samotnym Lwom brak odwagi, aby stanąć twarzą w twarz z osobą, którą darzą uczuciem. Jest to sprzeczne z twoim charakterem, dlatego taka sytuacja nie może potrwać zbyt długo. Wyczekaj tylko na odpowiedni moment, a być może uda ci się zdobyć miłość życia. 

Horoskop dzienny - Panna

Od pewnego czasu odczuwasz frustrację i zniechęcenie. Widoczne jest to we wszystkich sferach twojego życia. Czas przezwyciężyć te dręczące uczucia i ponownie zaangażować w swoje sprawy. Zacznij od małych rzeczy - wizyta u fryzjera czy kosmetyczki będzie w sam raz.

Horoskop dzienny - Waga

Od rana będziesz odczuwać zwiększony apetyt na słodycze. I choć stoi to w sprzeczności z twoimi postanowieniami żywieniowymi, to jednak warto od czasu do czasu pozwolić sobie na nieco przyjemności. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Koniecznie skontaktuj się z mechanikiem samochodowym. Planujesz to od dłuższego czasu i ciągle zwlekasz, a zawsze lepiej zapobiegać niż zmagać się z dużą awarią. Popołudnie zapowiada się leniwie i bezproduktywnie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Czeka cię typowa sobota z rodziną - rano obowiązki domowe, po południu wspólny relaks. Trudno wyobrazić sobie coś lepszego, jednak ty uwielbiasz być w ruchu i pędzić za nowymi przeżyciami, dlatego może być to dla ciebie nieco nużące. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Zawsze słuchaj swojego serca. Ono nigdy cię jeszcze nie zawiodło. I choć rozum będzie wskazywał, że twoje zachowanie jest nieco ryzykowne, ty powinieneś pójść za intuicją, a przekonasz się ile dobrego jest w stanie zrobić jedna osoba.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dziś uświadomisz sobie, że twoje życie jest wielką wartością i tak naprawdę niczego więcej w nim nie potrzebujesz. Stanie się to za sprawą twojej rodziny, która w trudnej sytuacji okaże się jednością i będzie wzajemnie się wspierać pomimo różnic. 

Horoskop dzienny - Ryby

Nigdy nie zwracałeś większej uwagi na swoje marzenia. Były one zamkniętą sferą, opatrzoną napisem "NIEMOŻLIWE". Dzięki osobie, która pojawi się na twojej drodze przekonasz się, że takie rzeczy nie istnieją i wreszcie zyskasz inspirację, aby zacząć je spełniać. 

Więcej o: