"Najpiękniejsza dziewczynka na świecie". Kiedyś nikt nie chciał jej adoptować

Zoya Kukushkina ma zaledwie dziesięć lat, a już robi spektakularną karierę w modelingu. Co ciekawe, dziewczynka jeszcze kilka lat temu mieszkała w domu dziecka. Z powodu jej problemów zdrowotnych nikt nie chciał jej adoptować.

Zoya Kukushkina przyszła na świat na Syberii w 2011 roku. Jej mama osierociła ją tuż po porodzie. Z kolei o ojcu nie ma żadnych informacji. Babcia dziewczynki z powodu jej choroby oddała ją do domu dziecka. Kobieta nie umiała sobie poradzić z wychowaniem wymagającej specjalnej opieki wnuczki. Zoya miała problemy z centralnym układem nerwowym, które wpływały na procesy myślowe oraz na pamięć. Przez to dziewczyna ma trudności z nauką oraz zapamiętywaniem. 

Zobacz wideo Głosujcie w naszym plebiscycie "The Best of New Beauty"

W sierocińcu Zoya spędziła aż cztery lata. Nikt nie chciał jej adoptować z powodu jej problemów ze zdrowiem. W końcu wizytówka dziewczynki, która została nagrana przez fundację "Change One Life", trafiła do Tatiany Kukushkiny - matki 4 dzieci. Jednak z powodu problemów zdrowotnych dziewczynki kobieta wstrzymała się z decyzją o adopcji. W tym czasie Zoyę adoptowała pewna rodzina z Moskwy. Dziewczynka jednak szybko wróciła do domu dziecka. Gdy Tatiana Kukushkina dowiedziała się o tym, szybko zdecydowała się na adopcję. Dzięki jej decyzji Zoya ma od lat szczęśliwy dom. 

"Najpiękniejsza dziewczynka na świecie"

Jednak to nie koniec tej niezwykłej historii. Dziewczynkę zauważył fotograf, który ma na swoim koncie współprace z wieloma wziętymi modelkami - Alexei Vasiliev. Za zgodą rodziców zrobił jej kilka zdjęć. Wysłał je następnie do agencji modelek. To był kolejny przełom w życiu dziewczynki. Dzięki jej niezwykłej urodzie zainteresowały się nią liczne agencje. Obecnie 10-latka bierze udział w wielu sesjach zdjęciowych. Poza tym współpracuje z największymi markami. A jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 62 tys. osób.

 
 

Zdaniem wielu fanów jej urody jest ona "najpiękniejszą dziewczynką na świecie". Przypomnijmy, że 10 lat temu nazwano tak Thylane Blondeau. Obecnie ma ona już 20 lat i robi karierę w modelingu. Thylane zyskała popularność jako dziecko. Mając 4 lata, pojawiła się na wybiegu u projektanta Jeana Paula Gaultiera, jednak dopiero 6 lat później stała się rozpoznawalna na całym świecie. Otóż w wieku 10 lat wzięła udział w kontrowersyjnej sesji dla magazynu Vogue. Na zdjęciach dziewczynka pozowała w krótkiej sukience, szpilkach i mocnym makijażu. Niestety sesja nie wszystkim się podobała, a jej efekty odbiły się w sieci szerokim echem. Jednocześnie rozgłos ten sprawił, że to właśnie wtedy okrzyknięta została najpiękniejszym dzieckiem świata, a inne jej zdjęcia w ekspresowym tempie obiegły Internet. 5 kwietnia 2021 roku Thylane Blondeau skończyła 20 lat.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: