Grażyna Szapołowska pokazała się w bikini. Fani pod wrażeniem: "Prawdziwa bogini"

Grażyna Szapołowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w bikini. - Życie zaczyna się po 64-rtym - napisała pod fotografią. 68-letnia aktorka zachwyciła internautki oraz internautów fantastyczną sylwetką. - Boskie ciało, naturalna piękność - komentują.
Zobacz wideo Zdjęcia gwiazd w pełnym makijażu i te totalnie naturalne. Widać różnicę?

Grażyna Szapołowska jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych polskich aktorek filmowych oraz teatralnych. Popularność zdobyła rolami w takich filmach, jak "Lata dwudzieste... lata trzydzieste...", "Bez końca", "Krótki film o miłości", "Pan Tadeusz" czy "Magnat". Grażyna Szapołowska od zawsze uznawana jest za jedną z piękniejszych aktorek w Polsce oraz synonim kobiety z klasą. Ku uciesze wielu swoich fanów, aktorka prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie dzieli się różnymi zdjęciami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego.

Grażyna Szapołowska pokazała się w bikini. Jak wygląda aktorka? Fani są pod ogromnym wrażeniem

Ostatnio Grażyna Szapołowska podzieliła się na Instagramie zdjęciem z Monako, na którym zapozowała w bikini pokazując swoją świetną formę fizyczną. Fotografię opatrzyła krótkim komentarzem:

Życie zaczyna się po 64-rtym tak mówiła moja babcia.

Aktorka zapytana w rozmowie z portalem GS.24 o to, jak dba o swoje ciało, odpowiedziała:

Już dawno zrozumiałam, że człowiek starzeje się od kręgosłupa. Dlatego trzeba ćwiczyć kręgosłup, przede wszystkim mięśnie brzucha.
 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów, którzy nie kryli zachwytu nad świetną figurą aktorki:

U kobiety taki kaloryfer WOW, nie za duży i nie za mały, w sam raz
Hot!
Fenomenalnie
Wspaniale! Patrzę z wielką przyjemnością <3 Prawdziwa inspiracja
Pięknie <3 cudowna kobieta z cudownym wnętrzem
Kobieta jest zawsze piękna jeśli polubi, pokocha siebie
Petarda
Boskie ciało, naturalna piękność
Niezmiennie Cudowna
Prawdziwa bogini
Zazdroszczę figury
Pani ma to coś, co jeszcze ma chyba tylko Monica Bellucci. A z polskich aktorek - Ewa Skibińska. Klasa, spokój, autentyczne piękne. MEGA CUDO!

- czytamy.

Więcej o: