Katarzyna Cichopek świętuje urodziny. Rodzinna sesja zachwyciła fanów. "Ostatni raz 3 z przodu!"

W czwartek, 7 października Kasia Cichopek obchodziła 39. urodziny. Aktorka świętowała je razem z całą rodziną, a wspólny wieczór stał się doskonałą okazją do zorganizowania rodzinnej sesji. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Czego życzyli jej fani?

Katarzyna Cichopek świętuje urodziny i jak na nią przystało, robi to w wielkim stylu. Aktorka, którą znamy z serialu „M jak Miłość", właśnie kończy 39 lat. Ten wyjątkowy dzień okazał się doskonałym momentem na zorganizowanie rodzinnej posiadówki. Na Instagramie celebrytki pojawiło się zdjęcie z przeuroczym tortem, który przypomina słodkości wyciągnięte prosto z francuskiej cukierni.

Zobacz wideo Hakiel wyciąga Cichopek na imprezy. Co z dziećmi?

Kasia Cichopek obchodzi 39. urodziny. Jak spędziła ten wyjątkowy dzień?

Od jakiegoś czasu Instagram Kasi stał się czymś na znak pamiętnika. Aktorka regularnie wstawia na niego wspomnienia z najróżniejszych momentów swojego życia, inspirując fanów do dobrej zabawy i napawając ich pozytywną energią. Aktorka przez długi czas bardzo rzetelnie chroniła wizerunek swoich dzieci, ale powoli zaczyna się to zmieniać. Coraz częściej chwali się nimi w mediach społecznościowych. Tak było również i tym razem. 39. urodziny stały się idealnym momentem na spędzenie czasu z bliskimi.

Ostatni raz 3 z przodu! Happy birthday to me – czytamy w opisie
 

Na profilu pojawiły się dwa zdjęcia. Jedno z nich jest pocztówką z rodzinnego wieczoru. Szalona fotografia przedstawia aktorkę obejmującą dwójkę wygłupiających się dzieci, nad którymi pozuje Marcin Hakiel. Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie zwróciły uwagi także na stylizację celebrytki. Kasia zdecydowała się na założenie basicowego t-shirtu w czerni, szarych boyfridendów z efektem sprania oraz genialnej marynarki w pepitkę, która gra w stylizacji pierwszoplanową rolę. Jedynym dodatkiem jest zestaw cieniutkich łańcuszków w kolorze złotym. Minimalizm i klasa.

Katarzyna Cichopek Kasia Cichopek w najmodniejszej kurtce na jesień 2021

W komentarzach posypało się mnóstwo wiadomości od kolegów z branży i obserwatorów. Czego życzyli prowadzącej „Pytanie na Śniadanie"?

Wspaniałości!! Kasiu, jesteś najlepsza! - pisze Maciej Kurzajewski
Kasiula, bądź szczęśliwa! - życzy Paulina Sykut-Jeżyna

Fani nie kryli przy tym ogromnej sympatii do celebrytki:

Wszystkiego najpiękniejszego moja rówieśniczko
Chyba 19! Sto lat!
Wszystkiego Najwspanialszego Pani Kasiu
Pamiętaj, co rok stajesz się lepsza, a nie starsza
Więcej o: