Victoria Beckham skopiowała zdjęcie Oli Żebrowskiej? "Przypadek? Nie sądzę"

Aleksandra Żebrowska udostępniła na swoim Instagramie relację, w której pokazała zdjęcie opublikowane ostatnio przez Victorię Beckham. Okazuje się, że takie zdjęcie dużo wcześniej pojawiło się na profilu żony Michała Żebrowskiego. - Przypadek? - podpisała.
Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Aleksandra Żebrowska aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obecnie obserwuje ją ponad 208 tys. osób, z którymi chętnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Żona Michała Żebrowskiego porusza na swoi profilu także wiele różnych tematów, w tym te bliskie kobietom, jak macierzyństwo czy samoakceptacja. Ola Żebrowska cały czas zyskuje sympatię coraz większej liczby internautek oraz internautów, co widać po nieustannie rosnącej liczbie obserwujących ją osób. Ludzie w sieci bardzo cenią sobie jej naturalność, ogromne poczucie humoru oraz dystans do siebie i świata, który regularnie pokazuje na swoim profilu. 

The Best of New Beauty Ruszył plebiscyt "The Best of New Beauty 2021". Głosujcie na swoich ulubieńców

Aleksandra Żebrowska opublikowała porównanie dwóch postów na Instagramie. Czyżby Victoria Beckham skopiowała jej zdjęcie? 

Ola Żebrowska na swojej instagramowej relacji udostępniła ostatnio porównanie dwóch postów, które pojawiły się na Instagramie. Jeden, który należy do niej i opublikowany został już jakiś czas temu, drugi natomiast udostępniony został teraz przez Victorię Beckham. Obie fotografie są łudząco do siebie podobne i przedstawiają pośladki obu pań. Na kolejnym InstaStories Ola Żebrowska umieściła natomiast dwa posty z profilu Victorii Beckham. Zaznaczyła na nich, że jeden polubiony został przez jej męża, drugi natomiast przez nią.

Kasia Cichopek pokazała się bez grama makijażu. Jak wygląda w takim wydaniu? (zdjęcie ilustracyjne) Kasia Cichopek pokazała się bez grama makijażu. Jak wygląda w takim wydaniu?

Przypadek? Nie sądzę

- podsumowała Aleksandra Żebrowska na udostępnionych przez siebie instarelacjach.

Victoria Beckham skopiowała zdjęcie Oli Żebrowskiej? 'Przypadek? Nie sądzę'Victoria Beckham skopiowała zdjęcie Oli Żebrowskiej? 'Przypadek? Nie sądzę' https://www.instagram.com/olazebrowska/ screen

Myślicie, że jest szansa na to, że Victoria Beckham podpatrzyła zdjęcie u Oli Żebrowskiej, czy to raczej czysty przypadek? ;)

Więcej o: