Horoskop dzienny - 13 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 13 października. Połowa tygodnia za tobą. Czy teraz czeka cię łatwiejsza część tygodnia? Czy wręcz przeciwnie,zaczyna się harówka? Przekonaj się już teraz.

Horoskop dzienny - Baran

Prognozy na ten dzień nie są zbyt optymistyczne. Pojawi się bowiem trudne zadanie do zrealizowania, które przekracza twoje kompetencje. Co gorsza, szef winą za błędy obarczy cię bez mrugnięcia okiem. Poszukaj za wczasu wsparcia u osób bardziej zorientowanych w temacie.

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny - Byk

Pokonaj strach i zrób wreszcie to, na co masz ochotę. W innym wypadku zawsze będziesz sobie wypominać, że zmarnowałeś okazję do tego, by doświadczyć czegoś nowego i spełnić swoje marzenie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dziś miejsce pracy będzie dla ciebie niczym karna kolonia. Będziesz czuć się zniewolony i zniechęcony i pomimo tego, że zazwyczaj lubisz swoją pracę, to dziś będzie ona jedynie uprzykrzać ci życie. Nie martw się - to minie, ale dziś musisz to jakoś przetrwać.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny - Rak

Co to będzie za dzień pełen emocji... Na twojej drodze pojawi się niezwykle charyzmatyczna osoba, która przyciągnie wzrok wszystkich wokół, w tym także twój. Jeśli tylko pokonasz pierwsze onieśmielenie, zdołacie złapać całkiem dobry kontakt.

Horoskop dzienny - Lew

Jesień nie jest twoją ulubioną porą roku, a już zwłaszcza wtedy, gdy pogoda nie sprzyja wyjściom na dwór. Niestety taka jest kolej rzeczy. Postaraj się zorganizować sobie zajęcie, które nie będzie wymagało przebywania na dworze. Zamień bieganie na basen - twój kręgosłup będzie ci za to wdzięczny.

Horoskop dzienny - Panna

Dziś zwrócisz szczególną uwagę na swój wygląd zewnętrzny. Odżyją w tobie dawne kompleksy, z którymi przez długi czas się mierzyłeś. Nie pozwól na to. Każdy jest piękny taki jaki jest, co nie znaczy, że pięknu nie można pomóc. Umów się do fryzjera, a od razu poczujesz się lepiej.

Horoskop dzienny - Waga

Pozwól sobie na odrobinę luzu. Na co dzień jesteś zawsze punktualny, obowiązkowy, a przez to okropnie spięty. Pozwól sobie przez jeden dzień działać spontanicznie, a na pewno wyjdzie ci to na dobre. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Korzystając z odrobiny wolnego czasu, postaraj się uporządkować rozgrzebane sprawy, a gdy się z tym uporasz zrób coś o czym od dawna myślisz, ale ciągle tłumaczysz się brakiem czasu. Jeśli nie zaczniesz realizować swoich potrzeb, życie przecieknie ci przez palce, a ty będziesz czuć jedynie żal że go nie wykorzystałeś odpowiednio.

Horoskop dzienny - Strzelec

Pomoc innym leży w twojej naturze. Jednak czasem masz wrażenie, że inni wykorzystują twoje dobre serce do granic możliwości. Dziś przekonasz się, że tak nie jest. Osoba ktorą wesprzesz odwdzięczy ci się w niespodziewany sposób. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Czas wreszcie poświęcić więcej uwagi swojemu partnerowi i waszej wzajemnej relacji. Ostatnio praktycznie przez cały czas mijacie się, a co za tym idzie, wasz związek stał się oziębły. Jeśli nie podejmiecie poważnych kroków, to wszystko może się bardzo źle skończyć. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Jest to najgorszy możliwy moment na chorowanie, jednak trudno uniknąć jesiennego przeziębienia. Postaraj się kurować naturalnymi metodami: miód, cytryna, czosnek i imbir niech zagoszczą w twojej diecie na stałe. 

Yin Yang - co to jest?Yin yang - starożytna koncepcja chińska, która przetrwała do dzisiejszych czasów

Horoskop dzienny - Ryby

Ten trudny tydzień w końcu dobiegnie szczęścliwego końca, jednak musisz jeszcze przetrwać dzisiejszy dzień, który będzie jego apogeum. Wszystko co możliwe będzie dziś szło nie po twojej myśli. Po powrocie do domu połóż się i odpocznij, bo na to zasługujesz. 

Więcej o: