Modelka plus size jest z przystojnym kulturystą. Ludzie nie wierzą w jego miłość

Alicia często musi mierzyć się z przykrymi komentarzami dotyczącymi jej małżeństwa. Niektóre osoby nie wierzą w to, że przystojny kulturysta mógł pokochać kobietę plus size. - On jest nieszczęśliwy i udaje - możemy przeczytać w komentarzach pod postami influencerki.

Alicia Mccarvell od lat wspiera kobiety w dążeniu do samoakceptacji. Influencerka plus size aktywnie udziela się w mediach społecznościowych - głównie na Instagramie oraz TikToku. Dzięki swojej działalności zdobyła wiele fanów i fanek. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 386 tysięcy osób. Z kolei na TikToku ma już 3 miliony obserwujących. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka jest zakochana

Ludzie nie wierzą w szczerość jego uczuć 

Ogromne zainteresowanie wzbudza związek kobiety. Od 15 lat Alicia tworzy udaną relację ze Scottem, który jest kulturystą. Para poznała się jeszcze w liceum. Od pięciu lat Alicia i Scott są małżeństwem. Wielu internautów nie wierzy jednak w szczerość uczuć mężczyzny. Wydaje im się to nierealne, by przystojny kulturysta mógł pokochać kobietę plus size. Z przykrymi komentarzami dotyczącymi tej kwestii para musi mierzyć się bardzo często. 

Na pewno zdradza.
On jest nieszczęśliwy i udaje. 
To brak szacunku. Schudnij dla swojego mężczyzny.
Biedny facet spędza cały swój czas na siłowni i trafia mu się taka kobieta

- tego typu komentarze możemy przeczytać pod postami influencerki. 

Nie przejmuje się złośliwymi komentarzami

Na szczęście Alicia nie przejmuje się tego typu uwagami. Na swoich profilach w mediach społecznościowych często śmieje się z hejterów, którzy krytykują jej związek. I nie przestaje dodawać romantycznych zdjęć z ukochanym.

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: