Horoskop dzienny - 14 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 14 października. Choć koniec tygodnia jest bliski, pamiętaj, że po drodze czeka cię jeszcze wiele obowiązków. Gwiazdy zaplanowały dla ciebie sporo atrakcji.

Horoskop dzienny - Baran

Znajdziesz się w sytuacji, w której będziesz zmuszony wykazać się dużą asertywnością. Nie ulegaj nikomu, kto krzykiem i szantażem próbuje cię zmusić do rzeczy, które nie leżą w zgodzie z twoją naturą. Wiedz, że racja jest po twojej stronie.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Pomóż sobie przezwyciężyć fobie, wchodząc w sam środek przerażającej dla ciebie sytuacji. Jak się szybko okaże, doskonale sobie z nią poradzisz i przekonasz się, że twój dotychczasowy lęk był zupełnie irracjonalny. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nie nalegaj, jeśli twój partner zdecydowanie odmówi twojej propozycji. Każdy potrzebuje czasu na przemyślenie nowych zagadnień, przetrawienie ich i dojście do własnych wniosków. Jeśli coś wymusisz później możesz tego żałować. 

Horoskop dzienny - Rak

Gdyby kózka nie skakała, to by nóżki nie złamała. To przysłowie dokładnie oddaje twoją dzisiejszą sytuację. Postaraj się nie porywać na rzeczy, które leżą zupełnie poza twoim zasięgiem. Możesz sparzyć się na tyle dotkliwie, że nigdy więcej nie podejmiesz takiej próby. 

Horoskop dzienny - Lew

Przyjaźń zajmuje bardzo ważne miejsce w twoim życiu. Jesteś gotowy poświęcić wiele dla swoich bliskich, którzy doskonale wiedzą, że mają w tobie oparcie w każdej sytuacji. Dziś jedna z takich osób zwróci się do ciebie z nietypową prośbą. 

Horoskop dzienny - Panna

Postaraj się nie zapomnieć o zobowiązaniu, którego się podjąłeś, a które od dłuższego czasu odkładasz. Ostatni nawał pracy sprawił, że całkiem zapomniałeś o nim, a zegar nieubłaganie tyka, więc będziesz musiał się wywiązać z obietnicy. 

Horoskop dzienny - Waga

Nie zwracasz uwagi co dzieje się wokół ciebie, a tu grono pewnych osób próbuje podważyć twoją pozycję zawodową. Nie pozwól im na to, aby publicznie szerzyli nieprawdę na twój temat. Odnieś się na formu publicznym do tych rewelacji i nie wahaj się poinformować szefa o tym, co się dzieje. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Niezwykła sytuacja na drodze sprawi, że dziś cały dzień będziesz zaangażowany w sprawy innych ludzi. Pamiętaj jednak, że czasem warto poświęcić nieco swojego czasu, gdyż dobro powraca i ty kiedyś też możesz potrzebować takiej pomocy.

Horoskop dzienny - Strzelec

Nie potrafisz grać kogoś kim nie jesteś. Jednak, aby utrzymać w tajemnicy szykowaną niespodziankę będziesz musiał nieco zmienić swoje zachowanie wobec partnera. Na szczęście nie potrwa to długo, a zamierzone efekty zostaną osiągnięte. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

To, jak postrzegają cię inni jest dla ciebie niezwykle ważne. Przykładasz mnóstwo uwagi do tego co o tobie myślą i mówią. Zastanów się czy jest to dla ciebie dobre. W końcu żyjesz dla siebie, a nie dla innych. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Dziś dopadnie cię rozleniwienie. Trudno ci będzie pozbierać myśli, a co dopiero przystąpić do działania. Postaraj się jednak przełamać tą sytuację i wywiązać z podstawowych zobowiązań, tak aby w weekend mieć odrobinę spokoju. 

Horoskop dzienny - Ryby

Korzystaj z czasu z bliskimi rozważnie. Ostatnio ich zaniedbujesz, a wiedz, że czasu który minął nie da się nadrobić. Ustal priorytety i zgodnie z nimi postępuj, a wtedy nie będziesz mieć do siebie pretensji i żalu.

Więcej o: