Horoskop dzienny - 15 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 15 października. Połowa miesiąca już na horyzoncie. Czas zastanowić się, jak produktywnie wykorzystać pozostałe tygodnie. Czy gwiazdy szykują dla ciebie coś specjalnego?

Horoskop dzienny - Baran

Ostatnio w twoim związku nie dzieje się najlepiej. Żyjecie ze sobą, ale jakby obok siebie, każdy zajęty własnymi sprawami. Czas wreszcie z tym skończyć, gdyż pewnego dnia obudzicie się leżąc obok zupełnie obcej osoby. 

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny - Byk

Twoja odporność nie jest teraz w najlepszym stanie. Postaraj się ją wzmocnić stosując naturalne metody. Syrop z miodu, imbiru, cytryny i anyżu będzie idealnym sposobem na uniknięcie sezonowych infekcji.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Kiedy wreszcie znajdziesz chwilę dla siebie? Ostatnio bez wytchnienia pracujesz lub poświęcasz się pomocy innym. I to wszystko jest wspaniałe, tylko gdzie jest miejsce dla ciebie? Potrzebujesz więcej przestrzeni do przemyśleń.

Feng shui - na czym polega ta filozofia? Feng shui - poznaj najważniejsze zasady i wykorzystaj je w domu i w biurze

Horoskop dzienny - Rak

Kontynuacja nauki wydaje ci się trudna, jednak w zaistniałej sytuacji jest konieczna. Poszerzanie swoich kompetencji zawsze wychodzi na plus, zwłaszcza, gdy dochodzi do redukcji etatów. Postaraj się pozytywnie patrzeć na potrzebę uzupełnienia wykształcenia. 

Horoskop dzienny - Lew

Nowe szanse nie pojawiają się od tak, z nikąd. Trzeba się nieco nagimnastykować, aby stworzyć sobie warunki do osobistego rozwoju. Przed tobą pojawi się dziś taka okazja i skwapliwie z niej skorzystasz.

Horoskop dzienny - Panna

Twój styl ostatnio ucierpiał, gdyż konsekwentnie unikasz chodzenia po sklepach. Może czas najwyższy to zmienić i nieco odświeżyć swoją jesienną garderobę? Poszerzenie jej o nowe okrycie wierzchnie i buty sprawi ci wielką przyjemność.

Horoskop dzienny - Waga

Samotne Wagi nie powinny tracić wiary, że spotkają na swojej drodze właściwych partnerów. Być może zdarzy się to niebawem. Musisz mieć szeroko otwarte oczy a przede wszystkim - serce. To ono pozna czy to właściwa osoba.

Horoskop dzienny - Skorpion

Nie nawykłeś do odmowy ze strony płci przeciwnej. To tylko podkręci twoje zainteresowanie nową osobą. Musisz jednak zmienić taktykę, gdyż wyraźnie agresywny podryw w tym przypadku nie działa tak, jakbyś tego chciał. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Kilka osób zwróciło ci uwagę, że przybyło ci kilka kilogramów. Ty sam odczuwasz zmianę na wadze, która zaczyna ci poważnie ciążyć. To ostatni moment, aby zmienić dietę i zadbać o większą aktywność fizyczną. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Kazdego dnia mierzysz się z trudnymi sytuacjami. Na ogół potrafisz opanować emocje i nie dać po sobie poznać zmęczenia, zniechęcenia itp. Jednak dziś przeleje się czara i wszystkie kumulowane reakcje wylęgną na wierzch. Nie wstydź się łez. Ulży ci.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dziś poświęcisz nieco więcej czasu i uwagi komuś bliskiemu, kto potrzebuje twojego wsparcia. Nie wahaj się zaangażować całym sobą w problemy drugiego człowieka. To pozwoli ci oderwać się od własnych myśli, a przy okazji spełnić ludzki obowiązek.

Tajemnicza linia Słońca na dłoni. Co oznacza? Mają ją wyjątkowe osoby Wróżenie z dłoni - poznaj nazwy i znaczenie poszczególnych linii

Horoskop dzienny - Ryby

Jeśli kochasz, to pełną parą. Twój partner na każdym kroku może odczuć twoje zaanagażowanie. Pytanie tylko, czy w pewnym momencie nie zacznie mu to doskwierać. Postaraj się wyważyć swoje zachowanie. 

Więcej o: