Kryzys w małżeństwie Kate i Williama? Sieć obiegło niepokojące nagranie

Media społecznościowe obiegło nagranie, które ma świadczyć o rzekomym kryzysie w małżeństwie Kate i Williama. Widać na nim jak księżna odsuwa się od męża, chcąc uciec przed jego dotykiem. Na sprawę zwróciła uwagę pewna TikTokerka, której zdaniem ta sytuacja udowadnia, że para nie czuje się najlepiej w swoim towarzystwie.

TikTokerka imieniem Tasha często poddaje analizie zachowania członków rodziny królewskiej. I to właśnie ona zwróciła uwagę na sytuację, do jakiej doszło pomiędzy Kate i Williamem podczas premiery filmu "Nie czas umierać", będącego kolejną częścią serii o Jamesie Bondzie.

Zobacz wideo

Kate i William - ich małżeństwo przechodzi kryzys?

Na wideo mającym być dowodem trwającego kryzysu w małżeństwie książęcej pary uwieczniono Kate i Williama stąpających po czerwonym dywanie. Na pierwszy rzut oka w ich zachowaniu nie widać nic niepokojącego, TikTokerka dokładnie jednak wypunktowała szczegóły, które mają świadczyć o trwającym w ich związku kryzysie.

- Uśmiecha się, wygląda na szczęśliwą, próbując z nim porozmawiać, a on po prostu nie reaguje. Potem dotyka jej pleców, żeby ją przesunąć, a ona wzdryga się od jego dotyku - tłumaczy Tasha pod opublikowanym przez siebie wideo.

To zresztą nie pierwszy raz, kiedy Kate unika dotyku Williama. Do tej pory tłumaczono to jednak etykietą dworską, która ma zabraniać członkom rodziny królewskich okazywania sobie czułości podczas oficjalnych wystąpień. Co jednak dziwi, tego samego wieczoru oboje zdecydowali się na złamanie tej zasady, czule witając się z księżną Camillą i księciem Karolem.

Więcej o: