Jak dziś wygląda "najpiękniejsza dziewczynka świata"? Ma już 20 lat i nadal zachwyca urodą

10 lat temu świat mody oszalał na punkcie Thylane Blondeau. Wtedy jako 10-letnia dziewczynka została nazwana "najpiękniejszym dzieckiem świata". W tym roku Thylane skończyła 20 lat i cały czas olśniewa urodą. Ostatnio pojawiła się na paryskim tygodniu mody i zrobiła furorę w sieci.
Zobacz wideo Metamorfozy uczestniczek "Top Model". Niektóre zmieniły się nie do poznania

Thylane Blondeau to francuska modelka, która już jako dziecko zyskała sławę w świecie mody. Choć już w wieku 4 lat pojawiła się na wybiegu u Jeana Paula Gaultiera, to międzynarodową popularność zyskała 6 lat później, kiedy to jako 10-latka wzięła udział w kontrowersyjnej sesji dla magazynu Vogue. Na zdjęciach dziewczynka pozowała w krótkiej sukience, szpilkach oraz mocnym makijażu. Sesja ta odbiła się w mediach szerokim echem, gdyż jej efekty nie wszystkim przypadły do gustu. To właśnie wtedy bliżej przyjrzano się jej naturalnej urodzie i okrzyknięto najpiękniejszym dzieckiem świata.

 

Jak dziś wygląda "najpiękniejsza dziewczynka świata"? Pojawiła się na paryskim tygodniu mody i oczarowała wszystkich

W kwietniu 2021 roku Thylane Blondeau skończyła 20 lat i jak się okazuje, nadal świetnie wykorzystuje popularność zdobytą w dzieciństwie. Co więcej, nieustannie zachwyca swoją urodą i cały czas rozwija swoją karierę w modelingu. Trzeba przyznać, że ze ślicznej dziewczynki zmieniła się w przepiękną kobietę. Ostatnio Thylane Blondeau pojawiła się na paryskim tygodniu mody, a jej zdjęcia, które obiegły Internet zrobiły prawdziwą furorę.

 

Obecnie Thylane Blondeau zarabia na życie również jako influencerka, aktywnie prowadząc swój profil na Instagramie. Aktualnie jej konto śledzi 4,5 miliona internautek oraz internautów, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia prywatnego oraz zawodowego. Jakiś czas temu Thylane zdecydowała się spróbować swoich sił po drugiej stronie niż zwykle i założyła własną markę ubrań streetwear'owych, która również zyskuje coraz większą popularność.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę: TUTAJ

Więcej o: