Te znaki zodiaku są najbardziej irytujące. Każdego wyprowadzą z równowagi

Astrologia wyróżnia 12 znaków zodiaku, z których każdy ma swoje charakterystyczne cechy, zalety... i wady. W ten sposób możemy się dowiedzieć czegoś nie tylko o nas samych, ale też o nowo poznanej osobie. Sprawdź, które znaki uchodzą za najbardziej irytujące.

Oto znaki zodiaku, posiadające cechy, które dla innych mogą być naprawdę uciążliwe:

Lew

Osoby spod znaku Lwa cechuje ambicja i wielka pewność siebie, która z czasem może przerodzić się w zwykły egoizm. Lwy potrzebują bowiem dużo uwagi i są przekonane o własnej wyższości nad innymi. W relacji potrzebują nieustannej atencji i troski. Są jednak zbyt skupione na własnych potrzebach, by odwzajemnić się tym samym.

Przez otoczenie uznawane są za przemądrzałe i egocentryczne, co stawia je na niechlubnym pierwszym miejscu w tym zestawieniu.

Zobacz wideo

Waga

Wagi nade wszystko cenią sobie równowagę i spokój. Z tego powodu często wcielają się w rolę mediatorów, chcąc rozwiązać wszelkie spory, nawet jeśli te nie dotyczą ich osobiście. I chociaż robią to z troski, w towarzystwie uważane są po prostu za wścibskie i nadgorliwe.

Ponadto Wagi uznawane są za wyjątkowo zmiennie - szybko poddają się emocjom i trudno za nimi nadążyć. Czasem są niezwykle wesołe i energiczne, tylko po to, by następnego dnia poddać się podłemu nastrojowi, wyładowując swoją frustrację na innych.

The Best of New BeautyRuszył plebiscyt "The Best of New Beauty 2021". Głosujcie na swoich ulubieńców

Koziorożec

Zodiakalne Koziorożce uchodzą za wyjątkowo uparte i ambitne. Zrobią wszystko by osiągnąć wyznaczony sobie cel, nie zważając przy tym na uczucia innych. Są przy tym niezwykle wymagające, nie tylko wobec siebie, ale także wobec swoich bliskich, których stale zachęcają do podejmowania kolejnych wyzwań. I choć kierują się dobrymi chęciami, często robią to wbrew ich woli.

Koziorożce są też bardzo pesymistyczne, chociaż same wolą nazywać się "realistami". W rzeczywistości jednak widzą świat w czarnych kolorach, a to wizją lubią zarażać innych.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę

Kadr z filmu 'Bridget Jones. W pogoni za rozumem'Renee Zellweger przeszła totalną metamorfozę! Skąd ta zmiana?

Więcej o: