Polska aktorka chwali się, że grecki milioner zapłacił milion dolarów za kolację z nią

Natalia Janoszek opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o nietypowej akcji charytatywnej, w której wzięła udział. - Nie ukrywam, że się cieszę, bo pomożemy wielu różnym fundacjom - wyznała aktorka.

Niedawno Janoszek wystąpiła w "Dzień Dobry TVN". W programie opowiedziała między innymi o nietypowej akcji charytatywnej, w której wzięła udział. Aktorka zdradziła, że grecki milioner Victor Restis zdecydował się na to, by zapłacić milion dolarów za kolację z nią (mężczyzna za tyle wylicytował spotkanie z gwiazdą).

Zobacz wideo Kaczyński, zanim stał się hipokrytą, grał z WOŚP

Grecki milioner zapłacił milion dolarów za kolację z Polką

Jeszcze w tym miesiącu aktorka spotka się z nim w Atenach. Stało się tak, dzięki współpracy z platformą umożliwiającą przeprowadzanie aukcji charytatywnych w sieci. - Ta kolacja ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu. Prawdopodobnie po 18 października wybiorę się do Aten na spotkanie. Nie ukrywam, że się cieszę, bo pomożemy wielu różnym fundacjom - powiedziała Natalia Janoszek.

 

Natalia Janoszek - kariera

Natalia Janoszek przyszła na świat 15 czerwca 1990 roku w Bielsku-Białej. W wieku 16 lat dostała możliwość wystartowania w regionalnym konkursie Miss Polski Nastolatek. Od tego czasu reprezentowała Polskę w 40 międzynarodowych konkursach piękności. Janoszek jest absolwentką Lee Strasberg Theatre and Film Institute oraz Magister International Business Program na wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Więcej o: