Polska aktorka chwali się, że grecki milioner zapłacił milion dolarów za kolację z nią

Natalia Janoszek, gwiazda Bollywood, opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o nietypowej akcji charytatywnej, w której wzięła udział. - Nie ukrywam, że się cieszę, bo pomożemy wielu różnym fundacjom - wyznała aktorka.

Natalia Janoszek to polska aktorka, która podbiła Bollywood. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje już ponad milion osób. Kilka dni temu głośno było o jej międzynarodowym sukces. Janoszek pojawiła się na okładce magazynu "L'Officiel Arabia". Co istotne, aktorka jest pierwszą Polką, która nawiązała taką współpracę z czasopismem. 

Zobacz wideo Kaczyński, zanim stał się hipokrytą, grał z WOŚP

Grecki milioner zapłacił milion dolarów za kolację z Polką

Niedawno Janoszek wystąpiła w "Dzień Dobry TVN". W programie opowiedziała między innymi o nietypowej akcji charytatywnej, w której wzięła udział. Aktorka zdradziła, że grecki milioner Victor Restis zdecydował się na to, by zapłacić milion dolarów za kolację z nią (mężczyzna za tyle wylicytował spotkanie z gwiazdą). Jeszcze w tym miesiącu aktorka spotka się z nim w Atenach. Stało się tak, dzięki współpracy z platformą umożliwiającą przeprowadzanie aukcji charytatywnych w sieci. 

 - Ta kolacja ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu. Prawdopodobnie po 18 października wybiorę się do Aten na spotkanie. Nie ukrywam, że się cieszę, bo pomożemy wielu różnym fundacjom - powiedziała Natalia Janoszek.

 

Natalia Janoszek - kariera

Natalia Janoszek przyszła na świat 15 czerwca 1990 roku w Bielsku-Białej. W wieku 16 lat dostała możliwość wystartowania w regionalnym konkursie Miss Polski Nastolatek. Od tego czasu reprezentowała Polskę w 40 międzynarodowych konkursach piękności. W 2012 roku została zauważona w czasie  Supermodel International w Bangkoku i jeszcze w tym samym roku zadebiutowała w Bollywood główną rolą w filmie "Dreamz". Poza tym Janoszek jest absolwentką Lee Strasberg Theatre and Film Institute oraz Magister International Business Program na wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: