Basia Kurdej-Szatan o formie po ciąży. "Brzuchol mi wystaje i w ogóle jest beznadzieja"

Barbara Kurdej-Szatan we wrześniu ubiegłego roku powitała na świecie swoje drugie dziecko. I jak wyznała, zdarzają się jej dni, kiedy nie czuje się dobrze we własnym ciele. - Nic na mnie nie pasuje - napisała, szczerze przyznając, że nie udało się jej jeszcze wrócić do formy sprzed ciąży.

Barbara Kurdej-Szatan we wrześniu ubiegłego roku po raz drugi została mamą. Aktorka nie skorzystała jednak z urlopu macierzyńskiego i już miesiąc po urodzeniu synka wróciła do pracy. Teraz z kolei jest jedną z największych gwiazd najnowszej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym co odcinek zachwyca publiczność swoimi występami. Jak się okazuje, sama Szatan nie jest jednak zadowolona ze swojej formy.

Zobacz wideo

Basia Kurdej-Szatan narzeka na swój wygląd. "W niczym nie czuję się dobrze"

Jak zdradziła w jednym z najnowszych postów na Instagramie, mimo szybkiego powrotu do pracy, wciąż nie udało jej się wrócić do formy sprzed ciąży. - A wczoraj marudziłam naszym @mariusz_mario_swatt @wojciechowska_aga_official, którzy ubierają nas na „windy" w "Twojej Twarzy", że w niczym nie czuję się dobrze, że nic na mnie nie pasuje, że mam wciąż okropne ciało po porodzie, brzuchol wystaje i w ogóle jest beznadzieja - wyznała szczerze mama 9-letniej Hani i rocznego Henia.

The Best of New Beauty Ruszył plebiscyt "The Best of New Beauty 2021". Głosujcie na swoich ulubieńców

- Są dni w miesiącu kobiety, kiedy trochę nie panujemy nad emocjami… a dziś? Już jest lepiej i stwierdzam, że wyglądam extra (...). Pamiętajcie! Jak coś - jutro będzie lepiej! - zakończyła pocieszająco, publikując serię zdjęć z planu show.

 

Na reakcje jej fanów i fanek nie trzeba było długo czekać. Błyskawicznie zasypali bowiem aktorkę pocieszającymi komentarzami, zapewniając, że zawsze zachwyca urodą.

Zupełnie niepotrzebnie, jesteś piękna
Ty Basiu, to zawsze wyglądasz cudownie!
Jest Pani bardzo piękną kobietą
Dla mnie super! Najważniejsze, że uśmiech na twarzy jest.
Piękna!
Uśmiechnięta kobieta zawsze wygląda pięknie! Wyglądasz super Basiu

- komplementowali. 

Polska aktorka chwali się, że grecki milioner zapłacił milion dolarów za kolację z nią Polska aktorka chwali się, że milioner zapłacił milion dolarów za kolację z nią

Więcej o: