Horoskop dzienny - 16 października (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 16 października. Przyszłość może się rysować w bardzo różnych barwach. Sprawdź, co czeka Cię w tę sobotę i bądź gotowa/gotowy na wiele wyzwań!

Horoskop dzienny – Baran

Poranek zasypie Cię informacjami, których wcale się nie spodziewałaś/spodziewałeś. Chociaż miałaś/miałeś nadzieję, że dziś wreszcie trochę się zrelaksujesz, to, co usłyszysz, uniemożliwi Ci spanie do południa. Będziesz zmuszona/zmuszony wziąć udział w przedsięwzięciu, które wcale Ci się nie spodoba. Problem w tym, że rodzina postanowi nalegać.

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny – Byk

Jeśli nie zachowasz dziś dostatecznej ostrożności, może dojść do kilku nieporozumień. Postaraj się ich raczej uniknąć, gdyż błędy, jakie z nich wynikną, mogą być naprawdę trudne do naprawienia. Uważaj na to, co mówisz i staraj się nie rzucać słów na wiatr. W przypadku, gdy coś Ci nie pasuje, powiedz o tym wprost, by nikt z Twojego towarzystwa nie poczuł się obmawiany za plecami.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Od rana będziesz mieć sporo pracy. Wszystko wskazuje na to, że pewna osoba obarczy Cię obowiązkami, których zupełnie się nie spodziewałaś/spodziewałeś. Niestety, z jakichś względów (być może osobistych) nie zdołasz się od nich wymigać. Postaraj się po prostu być sobą i nie marnuj czasu na jałowe dyskusje. Pociesz się, że wieczór odbędzie się tylko pod Twoje dyktando.

Mandale - co to jest i kiedy się je wykonuje? Mandale - co to jest? Poznaj ich znaczenie i wpływ na nasze życie

Horoskop dzienny – Rak

Dzisiaj łatwo możesz dać się ponieść emocjom lub przesadzić w jakiś inny sposób – na przykład zjeść za dużo lub nadużyć procentów. I chociaż z początku nie będzie się to wydawało takie straszne, konsekwencje Twojego postępowania mogą się mocno odbić na Twojej przyszłości. Bardzo możliwe, że zaprezentujesz się od zdecydowanie gorszej strony i osoba, na której Ci zależy, może poczuć się rozczarowana Twoją postawą.

Horoskop dzienny – Lew

Nie forsuj się dzisiaj. To, czego potrzebujesz dziś od życia najbardziej, to cisza i spokój. Relaks pozwoli Ci wreszcie odżyć i przestać się zamartwiać każdym pojawiającym się problemem. To moment, w którym powinnaś/powinieneś postawić na coś, co lubisz i po prostu się odprężyć.

Horoskop dzienny – Panna

Możesz odczuwać pewne zmęczenie, związane z kłopotami z dogadywaniem się z Twoją drugą połówką. Już od dłuższego czasu nie możecie dojść między sobą do porozumienia, a to odbija się na Waszym otoczeniu. Postarajcie się doprowadzić swoją relację do ładu, nie robiąc nikomu przykrości.

Horoskop dzienny – Waga

Ktoś może Ci złożyć propozycję, jednak uważaj – tylko z pozoru może się ona wydawać korzystna. To, czego tak się boisz, wcale nie nadejdzie, więc nie przejmuj się tym za bardzo, a skup na tym, co dla Ciebie najważniejsze. Sporo na tym zyskasz.

Horoskop dzienny – Skorpion

Tę sobotę spędzisz w rodzinnym gronie – trochę z wyboru, a trochę z przypadku. Bardzo możliwe, że innym zbierze się dzisiaj na wspominki. Będziesz musiała/musiał jakoś znieść historie z przeszłości, których sama/sam niestety nie wspominasz z rozrzewnieniem. Skorzystaj jednak z okazji do szczerej rozmowy, która może się już długo nie nadarzyć.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dzisiejszy dzień przyniesie Ci znakomite wieści. Co więcej, spędzisz go w doborowym towarzystwie, które zbierze się nie wiadomo skąd. W trakcie dobrej zabawy nie zapominaj jednak o najbliższych. Możliwe, ze ostatnio zdarzyło Ci się ich trochę zaniedbać. Pokaż im, że naprawdę Ci zależy. Niech poczują się ważni.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Możesz dziś nadrobić braki w swojej aktywności. Już od dłuższego czasu może Ci się wydawać, że za mało ćwiczysz. Pomyśl o tym, gdy znów będziesz narzekać na swoją kondycję, bo najwyższa pora coś z tym zrobić. Nie bój się reakcji otoczenia – wszyscy świetnie zrozumieją Twoje potrzeby.

Horoskop dzienny – Wodnik

Ta sobota sprawi, że zapragniesz choć na chwilę wyłączyć się z życia społecznego. Ci, którzy będą zakłócać Twój spokój, mocno Cię rozdrażnią. Nie miej wyrzutów sumienia, jeśli zareagujesz zbyt ostro na ich próby kontaktu. Każdy czasem potrzebuje odrobiny prywatności – Ty również, a oni muszą to po prostu zrozumieć.

Czakra - co to jest? Czakra - co to jest? Na czym polega oczyszczanie czakr i jakie są ich kolory?

Horoskop dzienny – Ryby

Możesz nie zrozumieć jakiejś reakcji otoczenia, bo coś przegapiłaś/przegapiłeś i nie wiesz, dlaczego znajomi zachowują się tak, a nie inaczej. Postaraj się dowiedzieć, o co chodzi, zanim zupełnie stracisz kontakt z rzeczywistością.

Więcej o: