Iwona Pavlović nie do poznania. Jurorka przeszła spektakularną metamorfozę

Iwona Pavlović w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" zaprezentowała się w zaskakującej fryzurze. Jurorka postawiła na burzę loków. Zaznaczyła także, że nie są to włosy przedłużane.

Iwona Pavlović rzadko eksperymentuje ze swoją fryzurą. Zazwyczaj możemy oglądać ją w czarnych, prostych włosach. Jednak w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" Pavlović postawiła na całkowicie inną stylizację. 

Zobacz wideo Głosujcie w naszym plebiscycie "The Best of New Beauty":

Iwona Pavlović przeszła spektakularną metamorfozę

W ostatnim odcinku programu jurorka wystąpiła w zaskakującej fryzurze. Tym razem postawiła na burzę loków. - Poznajecie?! Czarna Mamba w nowej odsłonie - czytamy na profilu "Tańca z Gwiazdami" pod postem z filmikiem, na którym możemy zobaczyć  Pavlović w zaskakującej stylizacji. 

Iwona Pavlović nie do poznania. Jurorka przeszła spektakularną metamorfozęIwona Pavlović nie do poznania. Jurorka przeszła spektakularną metamorfozę Instagram.com//screen:Jastrząb Post

Fani: Fryzura cudna!

Nowa fryzura tancerki wzbudziła spore zainteresowanie. Wielu osobom stylizacja bardzo przypadła do gustu. 

Świetnie wygląda, odmłodziła ją ta fryzura.
No powiem, że jakaś taka łagodna i zakręcona Czarna Mamba
Fryzura cudna

- piszą fani jurorki na Instagramie. A jak wam się podoba Iwona Pavlović w takim wydaniu? 

 

Iwona Pavlović - kariera

Iwona Pavlović jest polską tancerką i jurorką konkursów tanecznym. Wygrywała wiele prestiżowych turniejów tańca oraz sędziowała na mistrzostwach świata i Europy. Od 2005 roku jest jurorką w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" początkowo emitowanym w telewizji TVN jako "Taniec z gwiazdami" a od 2014 roku nadawany pod aktualną nazwą w Polsacie. Tancerka współpracowała również przy tworzeniu serii książek "Akademia Tańca z Gwiazdami", do których były dołączone płyty DVD z lekcjami tańca.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę: TUTAJ

Może cię także zainteresować:

Więcej o: