Żmuda Trzebiatowska przeszła metamorfozę do roli. "Czuję się jak kaleka"

Marta Żmuda Trzebiatowska w ramach przygotowań do nowej roli zrobiła sobie tipsy. Jak wyznała, nie czuje się z tym komfortowo. - Z takimi szponami czuję się przede wszystkim jak kaleka, nic nie mogę robić, wszystko mi sprawia trudność - wyznała aktorka.

Marta Żmuda Trzebiatowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 300 tysięcy osób.

Zobacz wideo Głosujcie w naszym plebiscycie "The Best of New Beauty"

"Nic nie mogę robić, wszystko mi sprawia trudność"

Ostatnio aktorka zdradziła na Instagramie, że w ramach przygotowań do roli w szwedzkiej produkcji zgodziła się na to, by zrobić tipsy. Opisała także swoje wrażenia związane z nowymi paznokciami. Okazuje się, że nie są one pozytywne. - Jutro wchodzę na plan szwedzkiego filmu i nie uwierzycie, co muszę zrobić. Tipsy. Masakra! No ale taka rola - wyznała aktorka. Zaznaczyła przy tym, że to pierwszy raz, gdy zdecydowała się na taką stylizację. Dodała także, że od kiedy ma dzieci, zawsze ma krótkie paznokcie. - Z takimi szponami czuję się przede wszystkim jak kaleka, nic nie mogę robić, wszystko mi sprawia trudność - powiedziała.

Marta Żmuda TrzebiatowskaMarta Żmuda Trzebiatowska Instagram.com

 

Marta Żmuda Trzebiatowska - kariera

Marta Żmuda Trzebiatowska to polska aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna. W 2007 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. pierwszy rozgłos przyszedł wraz z rolą Oli w serialu "Twarzą w twarz", w którym zagrała obok Pawła Małaszyńskiego. Następną większą rolą była ta w serialu emitowanym przez TVN "Teraz albo nigdy!" (2008). W tym samym roku wystąpiła w komedii romantycznej "Nie kłam, kochanie" z Piotrem Adamczykiem, Beatą Tyszkiewicz, Grażyną Szapołowską. Kolejnymi większymi rolami były te w produkcjach: "Wszystko" (2009), "Ciacho" (2010), "Śluby panieńskie" (2010), "Och, Karol 2" (2011), "Wygrany" (2011), "Hans Kloss. Stawka większa niż życie" (2012), "Wkręceni 2" (2014), "Listy do M. 2" (2015).

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę: TUTAJ

Może cię także zainteresować:

Więcej o: