Tak wyglądały zaręczyny Iwony i Gerarda z "Sanatorium Miłości": To były ogromne emocje

Urodziny Gerarda z "Sanatorium Miłości" z pewnością zapadną w pamięci nie tylko jemu czy zaproszonym gościom, lecz przede wszystkim jego partnerce Iwonie. Otóż ku zaskoczeniu wszystkich, podczas tej imprezy postanowił się jej oświadczyć. - To były dla mnie ogromne emocje - wyznała 63-latka.
Zobacz wideo Trzecia edycja "Sanatorium miłości" została uznana za najbardziej kontrowersyjną

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz znani z drugiej edycji "Sanatorium miłości" są chyba jedną z najbardziej rozpoznawalnych par, które poznały się dzięki temu programowi. Chętnie opowiadają w mediach o swoim związku i nie ma dla nich tematów tabu. - Niektórzy myślą, że w naszym wieku to już należy zapomnieć o seksie i namiętności, a my z Gerdziem mówimy temu stanowcze nie. Czujemy się młodo i korzystamy z tego. Zbigniew Lew Starowicz mówił przecież, że seks to najlepsze lekarstwo na zachowanie witalności i radości życia. Ważne są też codzienne, czułe gesty, zwykle przytulanie, pocałunek, a nawet spojrzenie pełne miłości. To nas umacnia na dobre i na złe - przyznała Iwona jakiś czas temu w rozmowie z "portalem pomponik.pl. W lipcu tego roku Gerard zdecydował się na kolejny krok i poprosił Iwonę o rękę. Jak wyglądały zaręczyny?

Tak wyglądały zaręczyny Iwony i Gerarda z "Sanatorium Miłości": To były ogromne emocje

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz zaręczyli się podczas jego imprezy urodzinowej, która odbyła się 10 lipca na zamku w Niepołomicach. Oprócz rodziny i znajomych pary, wraz z nimi świętowali również zaprzyjaźnieni dziennikarze, prowadząca "Sanatorium Miłości" Marta Manowska, a nawet prezydent Zabrza. Ku zaskoczeniu gości oraz Iwony, podczas przyjęcia Gerard postanowił poprosić ją o rękę.

W pewnym momencie Gerard wstał i zaprosił mnie do wspólnego życia. Popłakałam się, to były dla mnie ogromne emocje. Pierścionek bardzo mi się podoba, jest trafiony w punkt. Muszę przyznać, że mamy z Gerardem podobny gust. Ja cenię prostotę i elegancję, a taki właśnie jest ten pierścionek zaręczynowy

- powiedziała Iwona w rozmowie z kurierlubelski.pl.

Para na YouTube postanowiła podzielić się kilkoma momentami z tego wyjątkowego dnia. Zobaczcie sami, jak wyglądała impreza oraz zaręczyny:

 
Więcej o: