Pomysł na prezent na parapetówkę do 700 zł - inspiracje

Prezent na parapetówkę do 700 zł? Zastanawiasz się co kupić znajomym? A może potrzebujesz pomysłu na upominek dla współpracownika? Sprawdź pomysły na prezent na parapetówkę, które sprawią radość i przydadzą się podczas urządzania nowego miejsca do życia.

Prezent na nowe mieszkanie do 700 zł dla pary

Prezent na nowe mieszkanie dla pary znajomych może okazać się bardzo trudnym zadaniem. Młodzi ludzie na progu dorosłości często potrzebują konkretnych rozwiązań, które sprawią, że codzienność stanie się prostsza. Jeśli budżet pozwala lub możesz złożyć się na prezent ze znajomymi lub rodziną, to 700 zł wystarczy na zakup praktycznego prezentu. Poniżej kilka pomysłów: 

Co kupić na parapetówkę do 700 zł? Kategoria: praktyczne prezenty 

W kategorii prezent na nowe mieszkanie do 700 zł warto rozpocząć zestawienie od prezentów praktycznych, które z pewnością znajdą zastosowanie w każdym domu i zadowolą obdarowanych.

 • Multicooker to wielofunkcyjne urządzenie, które pozwala w wygodny sposób przygotować różne potrawy. Co więcej, multicooker jest opcją przenośną, można go więc zabrać do kolejnego mieszkania lub na dłuższy, wakacyjny wjazd. Cena takiego sprzętu waha się w granicach od 300 do 1000 zł.  
 • Zastawa na 12 osób. Napięty budżet na podstawowe sprzęty często nie zakłada zakupu przedmiotów, które będą używane tylko od święta. Ładna zastawa to miły gest z dużym potencjałem na rodzinną pamiątkę. Ceny za komplet zaczynają się już od 300 zł i rosną wraz z ilością elementów w zestawie. Nie bez znaczenia są również zdobienia oraz wzory sztućców. 
 • Co kupić na parapetówkę parze, która spodziewa się dziecka? Designerski fotelik do karmienia jest nie tylko praktyczny, ale też będzie stanowił ładną ozdobę do kuchni. Ceny niektórych modeli mogą przyprawić o zawrót głowy, ale z pewnością uda się wybrać coś oryginalnego w zakładanej kwocie. Tego typu prezenty mogą odciążyć budżet rodziny, jednak ich zakup warto skonsultować z przyszłymi rodzicami. 
Zobacz wideo Dowiedz się więcej:

Pomysł na prezent na parapetówkę do 700 zł dla singla 

Nowe mieszkanie singla już wkrótce zapełni się tłumem znajomych - warto o tym pamiętać podczas kupowania prezentu. Sprawdzi się więc wszystko, co pomoże w organizacji imprezy w ten wyjątkowy wieczór. 

 • Zestaw barmański - prezent, który z pewnością znajdzie zastosowanie na samej parapetówce, jak i na każdej kolejnej imprezie w nowym mieszkaniu. Ceny takich zestawów rozpoczynają się już od 100 zł i rosną wraz z ilością elementów. Obecnie na rynku dostępne są zestawy, które zachwycają designem i mogą stanowić ozdobę kuchni lub aneksu. 
 • Ekspres przelewowy - doskonały prezent dla kogoś, kto wprowadza się do nowego mieszkania. Do zalet ekspresu przelewowego zaliczyć może łatwość użytkowania, prostota utrzymania w czystości oraz szybkie przygotowanie kawy dla większej liczby gości. W proponowanym przedziale cenowym wybór jest ogromny, a możliwe jest również skomponowanie zestawu: ekspres przelewowy oraz młynek do kawy. 
 • Minibarek lub lodówka na wino to miły gest i połączenie praktycznego prezentu z fajnym gadżetem.  Podobnie jak wspomniany wcześniej multicooker, minibarek to prezent, który będzie służył domownikom przez lata.
 • Obraz - pomysł na prezent na parapetówkę do 700 zł dla singla, który z czterech kątów stworzy prawdziwy dom. O gustach się nie dyskutuje, ale czasami warto zaryzykować. Obraz lub nawet oprawiony plakat może być "kropką nad i" każdego wnętrza. Warto jednak znać nieco lepiej gospodarza i wiedzieć coś o jego upodobaniach. 

Prezent na parapetówkę do 700 zł inspiracje na ostatnią chwilę 

Nie zawsze jest czas na długie debaty lub wycieczki do sklepów wnętrzarskich, dlatego poniżej prezentujemy kilka pomysłów na prezent na parapetówkę dla zabieganych gości. Prezent na parapetówkę do 700 zł inspiracje na ostatnią chwilę: 

 • voucher/bon podarunkowy do sklepu z wyposażeniem wnętrz
 • dyfuzor do aromaterapii 
 • dobrej jakości alkohol 
 • komplet ramek na zdjęcia
 • czajnik elektryczny 
 • duży kwiat doniczkowy 
 • mikrofalówka 
 • zestaw ozdobnych pudełek wypełnionych po brzegi kawą i słodyczami 
 • wieczne róże

Zobacz też: 

Więcej o: