Gwiazda "Królowych życia" pokazała poparzoną twarz! To efekt zabiegu u kosmetyczki

Gwiazda "Królowych życia" poddała się odmładzającemu zabiegowi. Efekt przestraszył jej fanów. Sylwia Peretti ma poparzoną twarz, którą pokazała na Instagramie. Na Instastories relacjonuje jak zmienia się jej skóra każdego dnia. Co się przydarzyło celebrytce?

Sylwia Peretti jakiś czas temu zrezygnowała z dalszego udziału w "Królowych Życia". Gwiazda zyskała popularność pojawiając się w dziewiątym i dziesiątym sezonie show. Od tamtego czasu jeszcze aktywniej udziela się na swoim Instagramowym profilu, zyskując przy tym sympatię kolejnych fanów. Jej profil śledzi ponad 200 tysięcy obserwujących. Celebrytka relacjonuje wydarzenia ze swojego życia i publikuje też modowe inspiracje. Ważnym tematem jest dla niej również uroda, a co się z tym często wiąże - zabiegi upiększające. Niedawno skorzystała z laserowego odmładzania twarzy. Efekt może niepokoić. 

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska zdradza, co sobie poprawia. „Nie ukrywam, myślę o."

Sylwia Peretti poddała się zabiegowi. Gwiazda "Królowych Życia" zmartwiła fanów

Sylwia Peretti znana z telewizyjnego show "Królowe Życia" postanowiła się optycznie odmłodzić i skorzystać z zabiegu laserowego odmładzania twarzy. Zabieg fotoodmładzania z którego skorzystała może okazać się inwazyjny, ponieważ wnika głęboko pod skórę. Podgrzewanie skóry, które pomaga osiągnąć efekt jędrnej i gładkiej tkanki znacznie zmieniło wygląd celebrytki. Wygląda jakby uległa poparzeniu. Na Instagramie pokazała jak wygląda po zabiegu. Jej skóra nie sprawia wrażenia "odmłodzonej". Jest sucha i zaczerwieniona. Niektórzy fani zmartwili się, że efekt końcowy nie jest taki jakiego oczekiwali. 

Gwiazda "Królowych Życia" ma poparzoną twarz, ale nie traci optymizmu

Sylwia Peretti na bieżąco relacjonuje na swoim Instastories jak goi się jej twarz po zabiegu i jak się czuje. Celebrytka nie traci dobrego humoru. Uśmiecha się i żartuje w swoich wypowiedziach, że wygląd przyda jej się choćby na... Halloween. Zapewnia, że na właściwe efekty zabiegu trzeba będzie poczekać.

Sylwia PerettiSylwia Peretti Sylwia Peretti na Instagramie

Na jaki zabieg zdecydowała się gwiazda "Królowych Życia"?

Okazuje się, że poparzenie twarzy celebrytki to nie błąd kosmetyczki, a jedynie proces, który należy przeczekać dla osiągnięcia docelowego efektu. Zabieg fotoodmładzania laserowego polega na naświetlaniu światłem o niskiej gęstości energii, które rozgrzewa skórę, pobudzając ją do przebudowy, wnika w jej głąb i jest absorbowane przez hemoglobinę lub melaninę. Pod wpływem ciepła skóra może wyglądać na poparzoną, ale przy odpowiednim złuszczaniu się naskórka, jego miejsce zastępuje nowy.

 
Więcej o: