Agata Młynarska chwali się nowym apartamentem za 3 miliony złotych. Urządził go znany projektant

Znana dziennikarka Agata Młynarska kupiła niedawno nowy apartament w centrum Warszawy. Znany projektant pomógł jej go urządzić, razem zadbali, o każdy detal. Jego wnętrze zachwyca.

Agata Młynarska to Polska dziennikarka, producentka i prezenterka telewizyjna. Od lat związana jest z Telewizją Polską, tam właśnie zaczynała swoją karierę. Po kilkunastu latach przeniosła się do innej stacji tym razem komercyjnej, czyli Polsatu. W nowym miejscu nie była już tylko prezenterką, ale i szefową Nowych Projektów. Obecnie przyjęła propozycje od TVN gdzie, po małej przerwie zobaczymy ją ponownie w programie "Bez tabu".  Na przestrzeni lat dała się poznać, również jako znakomita konferansjerka, prowadząc liczne koncerty i festiwale. 

Agata Młynarska pokazała nowe mieszkanie na Instagramie. Wystrój wnętrz zachwyca

Kilka dni temu na profilu Agaty Młynarskiej mogliśmy zobaczyć wpis o jej nowym mieszkaniu. Dziennikarka chwali się nowo wykończonymi wnętrzami. Nie ma co się dziwić, to co widać na zamieszczonych w poście zdjęciach, zapiera dech. W mieszkaniu możemy zobaczyć wiele kwiatów, obrazów i idealnie dobrane kolory i meble.

Agata MłynarskaAgata Młynarska Agata Młynarska Instagram

Znany projektant pomagał Agacie Młynarskiej urządzić jej apartament

Na Instagramie gwiazdy, możemy przeczytać o tym, kto pomagał jej w urządzeniu jej nowego apartamentu. Był to Krzysztof Miruć, polski architekt i projektant wnętrz. Można zobaczyć go w kilku programach telewizyjnych o remontach. U boku Agaty pojawia się w stacji TVN, w programie "Eks-tra zmiana"Na jego temat możemy przeczytać kilka dobrych słów na profilu dziennikarki: 

Czasami w życiu spotykasz kogoś i czujesz, że znacie się od zawsze. Tak było z Krzysiem. Miłość od pierwszego wejrzenia. (...) Jest to tak pozytywny, fantastyczny i serdeczny gość, że mógłby być maskotką olimpijską. Ma talent, wyobraźnię i wiedzę. (...) Może jeszcze kiedyś uda nam się zrealizować wspólny program do tv! Krzysiu- dziękuję za pomysł, projekt, realizację, serducho i cierpliwość. Za magiczne miejsce na ziemi, które jest naszym domem. (...)
 

Ile kosztował apartament Agaty Młynarskiej. Ma ono niemal 100 metrów kwadratowych

Agata młynarska i jej mąż zdecydowali się kupić apartament w centrum Warszawy. Znajduje się on w zabytkowej kamienicy i ma prawie 100 metrów kwadratowych. Jak informował "Super Express" za mieszkanie z takim metrażem i w takiej okolicy trzeba zapłacić około 3 miliony złotych. 

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ. 

Więcej o: