Agata Młynarska chwali się nowym apartamentem za 3 miliony złotych. Urządził go znany projektant

Znana dziennikarka Agata Młynarska kupiła niedawno nowy apartament w centrum Warszawy. Znany projektant pomógł jej go urządzić, razem zadbali, o każdy detal. Jego wnętrze zachwyca.

Agata Młynarska to Polska dziennikarka, producentka i prezenterka telewizyjna. Od lat związana jest z Telewizją Polską, tam właśnie zaczynała swoją karierę. Po kilkunastu latach przeniosła się do innej stacji tym razem komercyjnej, czyli Polsatu. W nowym miejscu nie była już tylko prezenterką, ale i szefową Nowych Projektów. Obecnie przyjęła propozycje od TVN gdzie, po małej przerwie zobaczymy ją ponownie w programie "Bez tabu".  Na przestrzeni lat dała się poznać, również jako znakomita konferansjerka, prowadząc liczne koncerty i festiwale

BotkiTe botki pięknie wysmuklają nogi. Najmodniejsze modele z CCC i Deichmann

Agata Młynarska pokazała nowe mieszkanie na Instagramie. Wystrój wnętrz zachwyca

Kilka dni temu na profilu Agaty Młynarskiej mogliśmy zobaczyć wpis o jej nowym mieszkaniu. Dziennikarka chwali się nowo wykończonymi wnętrzami. Nie ma co się dziwić, to co widać na zamieszczonych w poście zdjęciach, zapiera dech. W mieszkaniu możemy zobaczyć wiele kwiatów, obrazów i idealnie dobrane kolory i meble.

Agata MłynarskaAgata Młynarska Agata Młynarska Instagram

Znany projektant pomagał Agacie Młynarskiej urządzić jej apartament

Na Instagramie gwiazdy, możemy przeczytać o tym, kto pomagał jej w urządzeniu jej nowego apartamentu. Był to Krzysztof Miruć, polski architekt i projektant wnętrz. Można zobaczyć go w kilku programach telewizyjnych o remontach. U boku Agaty pojawia się w stacji TVN, w programie "Eks-tra zmiana"Na jego temat możemy przeczytać kilka dobrych słów na profilu dziennikarki: 

Czasami w życiu spotykasz kogoś i czujesz, że znacie się od zawsze. Tak było z Krzysiem. Miłość od pierwszego wejrzenia. (...) Jest to tak pozytywny, fantastyczny i serdeczny gość, że mógłby być maskotką olimpijską. Ma talent, wyobraźnię i wiedzę. (...) Może jeszcze kiedyś uda nam się zrealizować wspólny program do tv! Krzysiu- dziękuję za pomysł, projekt, realizację, serducho i cierpliwość. Za magiczne miejsce na ziemi, które jest naszym domem. (...)
 

Kurtka puchowaPikowane kurtki to hit na jesień 2021. Gdzie ich szukać?

Ile kosztował apartament Agaty Młynarskiej. Ma ono niemal 100 metrów kwadratowych

Agata młynarska i jej mąż zdecydowali się kupić apartament w centrum Warszawy. Znajduje się on w zabytkowej kamienicy i ma prawie 100 metrów kwadratowych. Jak informował "Super Express" za mieszkanie z takim metrażem i w takiej okolicy trzeba zapłacić około 3 miliony złotych. 

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ. 

Więcej o: