Sandra Kubicka potwierdza związek z Baronem i go zachwala. "Otwiera się dla nielicznych"

Od kilku tygodni media informowały o związku Sandry Kubickiej oraz Barona. Teraz sami zainteresowani w końcu odnieśli się do sprawy. - Alek jest najcudowniejszym mężczyzną, jakiego w życiu poznałam - wyznała Kubicka.

Sandra Kubicka i Baron oficjalnie są już parą. Na nagraniu opublikowanym na Instagramie modelki widzimy między innymi, jak zakochani się całują.

Zobacz wideo Czy Sandra Kubicka podgląda, co u byłych?

Sandra Kubicka potwierdza związek z Baronem

Pod filmem Kubicka zamieściła obszerny wpis, w którym zdradziła sporo szczegółów dotyczących relacji z muzykiem. - Od dłuższego czasu jestem szczęśliwsza i spokojniejsza niż kiedykolwiek byłam. Tak, jestem z @alekbaron i tak - jestem zakochana. Alek jest najcudowniejszym mężczyzną, jakiego w życiu poznałam. Fascynuje mnie każdego dnia. Rozmawiamy godzinami na wszystkie tematy i codziennie się śmiejemy. Uczę się od niego i doświadczam nowego - wyznała Kubicka. W dalszej części wpisu modelka pisze o pozytywnych cechach ukochanego:

To było moje marzenie, aby być z tak inteligentnym mężczyzną. Jest również bardzo wrażliwy... dready i muzyka rockowa to wizerunek, ale jego delikatne i ciepłe serce to coś, czego nie wszyscy mają szansę doświadczyć. Otwiera się dla nielicznych. Dziękuję kochanie, że dałeś mi tę szansę. Jestem ogromną szczęściarą, że mogę budzić się codziennie obok ciebie.

"Jest tylko miłość, szacunek i szczerość"

Kubicka porównała także relację z Baronem do swoich poprzednich związków. 

Pierwszy raz czuję, że jestem w dojrzałym związku, gdzie nie ma żadnej kłótni, zazdrości, rywalizacji. Jest tylko miłość, szacunek i szczerość. Dbamy o siebie i swoje uczucia. Alek dodał mi na nowo pewności siebie, którą ludzie mi odebrali... sprawił, że znów czuję się piękna. Połączyło nas wiele, ale głównie wspólna perspektywa na życie. Jesteśmy kompatybilni i to jest dla nas najważniejsze

- podsumowała modelka. 

 

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę: TUTAJ

Może cię także zainteresować:

Więcej o: