Wyniki autopsji Gabby Petito. Wiadomo już jak zmarła blogerka

Sprawa Gabby Petito wzbudziła ogromne zainteresowanie na całym świecie. Niedawno na jaw wyszły kolejne szczegóły. Okazuje się, że blogerka mogła umrzeć nawet cztery tygodnie przed odnalezieniem jej ciała.

W niedzielę 19 września FBI potwierdziło, że w parku narodowym Grand Teton w Wyoming odnaleziono ciało odpowiadające opisowi Petito. Ostatecznie okazało się, że była to poszukiwana blogerka. Koroner hrabstwa Teton Brent Blue ustalił wówczas, że śmierć Gabby Petito najpewniej była zabójstwem. Teraz ujawniono kolejne szczegóły.

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Gabby Petito - wyniki autopsji. Wiadomo już jak zmarła 

Jak informuje CBS News, znane są już wyniki autopsji. Koroner hrabstwa Teton w stanie Wyoming ogłosił, że Gabby Petito została uduszona. Poza tym jego zdaniem blogerka mogła umrzeć nawet cztery tygodnie przed odnalezieniem jej ciała. 

Sprawa Gabby Petito. Poszukiwania Briana Laundrie

Youtuberka oraz jej chłopak w lipcu tego roku rozpoczęli podróż furgonetką po Stanach Zjednoczonych. 25 sierpnia opublikowała ostatnie nagranie. Wcześniej bardzo aktywnie udzielała się w mediach społecznościowych. 11 września rodzice Gabby zgłosili jej zaginięcie. Historia szybko została nagłośniona w mediach i na portalach społecznościowych. Sprawą zainteresowali się internauci na całym świecie. 

Obecnie trwają poszukiwania partnera blogerki - 23-letniego Briana Laundrie. 1 września mężczyzna wrócił do rodzinnego domu białą furgonetką. Wówczas nie chciał rozmawiać z policją, poza tym wynajął adwokata. Nagle jednak zniknął, a jego rodzina zgłosiła zaginięcie.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę: TUTAJ

Może cię także zainteresować:

Więcej o: