Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z mężem sprzed lat. Fani: "I śmieszno, i straszno"

Joanna Koroniewska zabrała swoje fanki oraz swoich fanów na Instagramie w małą podróż w czasie. Aktorka opublikowała zdjęcie sprzed lat, na którym pozuje wraz ze swoim mężem w stylizacjach charakterystycznych dla tamtych czasów. - Nawet trudno stwierdzić, które z nas ma gorszą - przyznała.
Zobacz wideo Koroniewska o pracy z mężem: "Nigdy nie zaśpiewam w TTBZ"

Joanna Koroniewska jest jedną z tych polskich gwiazd, która aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Aktorka na swoim profilu zgromadziła już ponad 612 tysięcy obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Zarówno Joanna Koroniewska, jak i jej mąż Maciej Dowbor, nieustannie zyskują sympatię coraz większej liczby internautek oraz internautów, za sprawą swojego dystansu do świata, a także ogromnego poczucia humoru, które na co dzień widoczne są na ich social mediach.

The Best of New BeautyRuszył plebiscyt "The Best of New Beauty 2021". Głosujcie na swoich ulubieńców

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z mężem sprzed lat: "Maciej Dowbor ma nadal tę marynarkę"

Joanna Koroniewska tuż przed kolejną "domówką u Dowborów" postanowiła przypomnieć jeden z kadrów sprzed lat. Aktorka udostępniła zdjęcie z mężem zrobione podczas jednego z show-biznesowych wyjść. Joanna Koroniewska z dystansem nawiązała do ich ówczesnych stylizacji:

- Dziś nie ma #domówkaudowborów ! ALE BĘDZIE JUTRO! I TO Z SUPER gośćmi!!! Macie jakieś typy KTO jutro będzie z nami?!! Obiecujemy, że nasza jutrzejsza stylówa będzie lepsza niż naście lat temu. Nawet trudno stwierdzić, które z nas ma gorszą. Chociaż @maciej_dowbor ma NADAL tę marynarkę. Jak myślicie dlaczego?!! - napisała aktorka pod zdjęciem.

 

Agata Młynarska pokazała syna. Zdaniem fanów to kopia dziadka. 'Patrzę i widzę Pana Wojciecha'Młynarska chwali się apartamentem za 3 miliony zł. Urządził go znany projektant

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od rozbawionych internautek oraz internautów:

Cóż za stylowy sweterek. Kocham takie zdjęcia, jak patrzę na swoje to leje ze śmiechu
I śmieszno i straszno
Hicior
Ale byliście fajowi
Taka była moda
Dowbor i te stylizacje młodzieńczych lat
To były czasy, najlepsze jest to że za 15 lat będziemy tak mówić o tym co nosimy dziś
Ty super, ale Maciej lepiej jak starszy, tak jak Clooney
Zaiste patrząc na te trendy stylówki hasło "Najważniejsze jest wnętrze" przekonuje;))

- czytamy.

Więcej o: