Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z mężem sprzed lat. Fani: "I śmieszno, i straszno"

Joanna Koroniewska zabrała swoje fanki oraz swoich fanów na Instagramie w małą podróż w czasie. Aktorka opublikowała zdjęcie sprzed lat, na którym pozuje wraz ze swoim mężem w stylizacjach charakterystycznych dla tamtych czasów. - Nawet trudno stwierdzić, które z nas ma gorszą - przyznała.
Zobacz wideo Koroniewska o pracy z mężem: "Nigdy nie zaśpiewam w TTBZ"

Joanna Koroniewska jest jedną z tych polskich gwiazd, która aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Aktorka na swoim profilu zgromadziła już ponad 612 tysięcy obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Zarówno Joanna Koroniewska, jak i jej mąż Maciej Dowbor, nieustannie zyskują sympatię coraz większej liczby internautek oraz internautów, za sprawą swojego dystansu do świata, a także ogromnego poczucia humoru, które na co dzień widoczne są na ich social mediach.

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z mężem sprzed lat: "Maciej Dowbor ma nadal tę marynarkę"

Joanna Koroniewska tuż przed kolejną "domówką u Dowborów" postanowiła przypomnieć jeden z kadrów sprzed lat. Aktorka udostępniła zdjęcie z mężem zrobione podczas jednego z show-biznesowych wyjść. Joanna Koroniewska z dystansem nawiązała do ich ówczesnych stylizacji:

- Dziś nie ma #domówkaudowborów ! ALE BĘDZIE JUTRO! I TO Z SUPER gośćmi!!! Macie jakieś typy KTO jutro będzie z nami?!! Obiecujemy, że nasza jutrzejsza stylówa będzie lepsza niż naście lat temu. Nawet trudno stwierdzić, które z nas ma gorszą. Chociaż @maciej_dowbor ma NADAL tę marynarkę. Jak myślicie dlaczego?!! - napisała aktorka pod zdjęciem.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od rozbawionych internautek oraz internautów:

Cóż za stylowy sweterek. Kocham takie zdjęcia, jak patrzę na swoje to leje ze śmiechu
I śmieszno i straszno
Hicior
Ale byliście fajowi
Taka była moda
Dowbor i te stylizacje młodzieńczych lat
To były czasy, najlepsze jest to że za 15 lat będziemy tak mówić o tym co nosimy dziś
Ty super, ale Maciej lepiej jak starszy, tak jak Clooney
Zaiste patrząc na te trendy stylówki hasło "Najważniejsze jest wnętrze" przekonuje;))

- czytamy.

Więcej o: