"Rok pełen inspiracji" Anny Lewandowskiej robi furorę w sieci. W czym tkwi wyjątkowość kalendarza?

Anna Lewandowska ogłasza premierę kalendarza "Rok pełen inspiracji". Trenerka na chwilę odpuściła temat fintess, skupiając się na rozwoju duchowym. Ile kosztuje nowy produkt "foods by Ann"?

Nie wiemy jak wy, ale naszym zdaniem pandemia bardzo mocno wpłynęła na naszą samoświadomość, pielęgnowanie codzienności i relacji. Miłość, wdzięczność i spokój stały się dla nas najważniejszymi aspektami w całym życiu. Anna Lewandowska, idąc z duchem czasu, stworzyła dla nas nietypowy kalendarz na 2022 rok. Na czym polega „Rok pełen inspiracji"?

Zobacz wideo Lewandowscy na rodzinnej wycieczce w wesołym miasteczku

„Rok pełen inspiracji" Anna Lewandowska – na czym polega nowy projekt celebrytki?

Na Instagramie trenerki pojawił się wyjątkowy wpis. To zapowiedź kolejnego projektu, który tym razem nie ma nic wspólnego z ćwiczeniami czy zdrową dietą. Tym razem Ania skupiła się przede wszystkim na zdrowiu psychicznym, opartym o celebracje codzienności i docenianiu bogactwa chwili. „Rok pełen inspiracji" to kalendarz na 2022 r. ma być sposobem na odnalezienie równowagi w życiu i receptą dla budowania wartościowych relacji.

Nie chciałam, żeby to był kolejny kalendarz pełen treningów i zdrowych przepisów, bo tego już przecież wiecie, gdzie szukać, prawda? ROK PEŁEN INSPIRACJI to zbiór moich przemyśleń i doświadczeń z drogi do odnalezienia zdrowia i równowagi. W 2022 roku stawiam przede wszystkim na wdzięczność, miłość, rozwój i dobre relacje, szczególnie te z samą sobą  - czytamy w opisie
 

Na pierwszy rzut oka widać, że celebrytka włożyła w swój projekt mnóstwo pasji i zaangażowania. I mowa tu nie tylko o tym, co jest w środku. Kalendarz posiada także bardzo delikatną, kobiecą szatę graficzną, w której główną rolę odgrywa delikatny róż ozdobiony szablonem kwiatów.

Tom CruiseCo się stało z twarzą Toma Cruise'a? Fani zaniepokojeni. To efekt operacji?

Kalendarz Anna Lewandowska 2022 – foods by Ann

Aktualnie książkę dostaniemy na stronie internetowej „foods by Ann" w promocyjnej cenie. Zamiast 49,90 złotych zapłacimy za nią o pięć złotych mniej – mówią, że każda złotówka się liczy, prawda? Ania, jak na kobietę sukcesu przystało, już zaczęła snuć plany na przyszły rok. No cóż, czasami chwile uciekają nam szybciej, niż się spodziewamy.

Czasami narzekamy, że czas biegnie zbyt szybko i niepostrzeżenie mija rok za rokiem. Możemy mieć takie wrażenie, ale w istocie każdy rok to niezwykłe bogactwo chwil. Od nas zależy, jak je przeżyjemy, jak je wykorzystamy i co w danym roku zrobimy. Dla siebie i dla innych
Więcej o: