Kasia Cichopek w jesiennej stylizacji. Fanki zachwycone ciepłym stylowym płaszczykiem

Katarzyna Cichopek dodała na Instagrama zdjęcie w nowej jesiennej stylizacji. Fani oszaleli na punkcie jej ciepłego i stylowego płaszcza. Zobacz jakie kolory dobrała do siebie gwiazda.

Katarzyna Cichopek to popularna Polska aktorka. Karierę aktorską zaczynała w teatrze. W młodym wieku postanowiła spróbować swoich sił w na ekranie. To właśnie dzięki rolom telewizyjnym stała się rozpoznawalna. Jest to postać, która lubi zaskakiwać fanów nowymi wizerunkami. Tym razem zaprezentowała się w nowej jesiennej stylizacji.

Katarzyna Cichopek dodała zdjęcie w nowej jesiennej stylizacji. Zobacz, gdzie je umieściła 

Na Instagramie aktorki w środę wieczorem pojawiło się nowe zdjęcie. Możemy zobaczyć na nim Kasię siedzącą w kawiarni w centrum miasta. Ubrana jest na nim w ciepły i gruby sweter z golfem w białym kolorze. Do tego dodała białe obcisłe spodnie i piękny płaszcz. Jak widać na zdjęciu, zdecydowanie jest on gruby i ciepły do tego bardzo modny tego roku wzór w kratę. 

 

Fani zachwyceni są płaszczem gwiazdy. "Skąd płaszczyk?"  pytają w komentarzach 

Fani jak zawsze nie zawiedli aktorki. Nowe zdjęcie na Instagramie zdobyło w 14 godzin prawie 4,5 tysiąca polubień, komentarzy też nie zabrakło. Poza aktorką na zdjęciu widzimy również ciasto marchewkowe i kawę, o których Kasia wspomina w komentarzu do zdjęcia.

Ciasto marchewkowe i kawa z przyprawami korzennymi, moja wersja jesieni. Smaczna prawda?

Największe zainteresowanie wśród fanów budzi jednak stylowy i ciepły płaszcz aktorki. Wiele fanów pyta gdzie go kupiła. Nie zabrakło również komentarzy na temat ciasta lub kawy, które wybrała Katarzyna Cichopek. 

Mniam. Skąd płaszczyk?
O czas pomyśleć o cieście marchewkowym i pierniczkach
Też jestem ciekawa skąd taki ładny płaszczyk?

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Więcej o: