Cleo "urocza jak zawsze" ale...bez makijażu! Po jej charakterystycznym kucyku też nie ma śladu

Cleo na Instagramie pokazała się bez makijażu. Nie ma też śladu po bujnym, charakterystycznym kucyku gwiazdy! Jej naturalny wizerunek zachwycił fanów. W komentarzach posypały się komplementy w kierunku wokalistki. Jak wygląda?

Cleo zaskoczyła swoich fanów. Na jej Instagramowym profilu, który obserwuje ponad 900 tysięcy osób opublikowała film, w którym opowiada o swojej codziennej rutynie pielęgnacyjnej. Nie zobaczymy tam ani grama makijażu, a po jej charakterystycznej fryzurze również nie ma śladu. Fani są oczarowani jej naturalnym lookiem! Gwiazda wygląda młodo i świeżo. Jakie triki pielęgnacyjne stosuje i jak jej zmianę wizerunku skomentowali fani? W komentarzach pod filmem nie brakuje komplementów.

Zobacz wideo Cleo w rozpuszczonych i lekko kręconych włosach na TikToku

Cleo bez makijażu i charakterystycznego kucyka. Jak wygląda?

Cleo na swoim Instagramie pokazała film, który przedstawia jej codzienną rutynę mycia i nawilżania twarzy. Gwiazda zaskoczyła fanów, ponieważ rzadko możemy oglądać ją bez charakterystycznych kresek zrobionych eyelinerem i włosów związanych w kucyk. Ten wizerunek towarzyszy celebrytce od początku kariery, kiedy zadebiutowała u boku Donatana. Tym razem postawiła na naturalny wygląd i pokazała fanom, że wcale nie ukrywa swojego wizerunku bez dodatkowych upiększeń. Ma na sobie różową opaskę, którą odgarnęła włosy i wygodny dres. Wygląda bardzo świeżo i młodo. 

cleocleo cleo

Cleo pokazała się bez makijażu. Fani są zachwyceni!

Gwiazda może pochwalić się sporą grupą fanów. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie milion osób i bez wahania można powiedzieć, że jest ona jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w Polsce. Nic dziwnego, że każdy opublikowany post spotyka się z dużym odzewem ze strony obserwatorów. Tym razem postanowili skomentować jej metamorfozę. Pod filmem czytamy:

Urocza jak zawsze!
Buźkę to Ty masz prześliczną!
Jeju jaką Ty masz cerę!

Jak wygląda proces pielęgnacji Cleo? Ważne żeby pamiętać o szyi

Cleo na swoim filmiku opowiedziała o poszczególnych etapach pielęgnacji twarzy. Zdradziła, zę zawsze zaczyna od starannego umycia twarzy. W tym celu używa specjalnej szczoteczki sonicznej, która pozwala jej dokładnie oczyścić twarz i wnikać we wszystkie pory. Kolejny etap to maseczka nawilżająca, która działa za pomocą technologii led. Przy nakładaniu maseczki gwiazda podkreśliła, że ważna jest pielęgnacja nie tylko twarzy, ale i szyi o czym młode kobiety często zapominają. Na koniec celebrytka stosuje zabieg, do którego używa masażera twarzy. Pomaga aby cera była ukrwiona i promienna, ale zdaniem wokalistki jest to też świetny trik, aby uwydatnić kości policzkowe. 

 
Więcej o: