Żona Ibisza po ślubie wprowadziła ścisły rygor. "Powinniśmy budzić się o godzinie 5"

29-letnia Żona Krzysztofa Ibisza przeprowadziła prawdziwą rewolucję w jego życiu. Co się dokładnie zmieniło? Para opowiedziała o tym niedawno na Instagramie.

Krzysztof Ibisz niedawno po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu. Sekretny ślub prezentera z modelką Joanną Kudzbalską wzbudził ogromne zainteresowanie. Wystawna ceremonia utrzymana w klimacie boho odbyła się w podwarszawskich Markach, w efektownej sali przypominającej stodołę. Według ustaleń "Super Expressu" przyjęcie miało kosztować ok. 200 tysięcy złotych, a goście podczas zabawy mieli do dyspozycji m.in. specjalną strefę relaksu.

Zobacz wideo Sykut-Jeżyna wspomina wesele Ibisza:

"Asia przestawiła mnie na wcześniejsze spanie"

Okazuje się, że nowa żona całkowicie zmieniła styl życia Ibisza. Para opowiedziała o tym niedawno na Instagramie. - Asia przestawiła mnie na wcześniejsze spanie, bo chodziłem spać późno, dwunasta, pierwsza, a teraz 21.30 to już jest ostatni nasz moment - zdradził Ibisz. 

- Powinniśmy budzić się o godzinie 5, co jest dosyć trudne w naszych dzisiejszych czasach. Śniadanie powinniśmy jeść między godziną 7 a 9, bo wtedy żołądek ma pik energetyczny, wtedy najlepiej trawimy i najlepiej przyswajamy stancje odżywcze - powiedziała żona prezentera. 

Nowe nawyki 

Co więcej, Ibisz nie korzysta już z elektroniki przed snem. Poza tym jego żona chce, aby jej mąż unikał alkoholu i kofeiny. - Nie używać telefonu i nie patrzeć w ekran komputera czy telewizora do dwóch godzin przed snem. Nie jeść pokarmów wysoko węglowodanowych przed snem, starać się unikać kofeiny i alkoholu. Nie próbować rozwiązywać trudnych problemów na noc, na dwie, trzy godziny przed snem, żeby nam się nie kotłowało potem w głowie - powiedziała Joanna Kudzbalska.

 

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę: TUTAJ

Może cię także zainteresować:

Więcej o: