Krzysztof Jackowski miał zaskakującą wizję. Twierdzi, że czekają nas spore zmiany

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych polskich jasnowidzów. Wielokrotnie pomagał przy poszukiwaniach zaginionych osób i angażował się w życie publiczne. Jego najnowsza wizja dotyczy polskiej polityki.

Krzysztof Jackowski od prawie trzydziestu lat świadczy "usługi paranormalne". Prowadzi kursy jasnowidzenia, pomaga przy poszukiwaniu zaginionych osób. Jackowski prowadzi także swój kanał na platformie YouTubie, gdzie dzieli się z fanami swoimi wizjami. Zdobył już ponad 233 tysiące subskrybentów.

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

"Widzę w nim coraz większe zmęczenie"

Tym razem jego przepowiednia dotyczy przyszłości polskiej polityki. Jasnowidz z Człuchowa mówił o tym, co może się przytrafić premierowi Mateuszowi Morawieckiemu.

Osobiście patrząc na premiera, widzę w nim coraz większe zmęczenie, zniesmaczenie. Na pewno ten urząd nie jest dla niego lekki. Uwaga! Ja go w niczym nie tłumaczę. Ja też nie jestem zwolennikiem tego, czy innego premiera, natomiast widzę w jego oczach pewną zgorzkniałość, która jest jak gdyby obrazem, że nie do końca to, co się dzieje i w czym on uczestniczy, jest po jego myśli

- powiedział Jackowski.

Sprytna ewakuacja

Zdaniem jasnowidza Morawiecki nie czuje się dobrze w swojej roli. - Ja w nim widzę pewne cierpienie. Widzę pewien lęk, pewną obawę, pewna niepewność tego, czym jest. Jest premier i jest czterech innych ludzi w rządzie, z którymi premier ma ścisłe zadania do wykonania i jest w nim też duża niepewność, której, jeszcze kilka miesięcy wstecz, nie było - powiedział Jackowski. 

Jasnowidz uważa, że w niedalekiej przyszłości czekają nas spore zmiany w polityce. Jego zdaniem Mateusz Morawiecki może zrezygnować z funkcji premiera. - Mowa, gdyby coś, o sprytnej ewakuacji. Jego i czterech innych osób pełniących funkcje - stwierdził Jackowski.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę: TUTAJ

Może cię także zainteresować:

Więcej o: