Małgorzata Rozenek pochwaliła się nowym biznesem. Fani zaniepokojeni jej wyglądem

Małgorzata Rozenek-Majdan nie przestaje zaskakiwać. Na instagramowym profilu poinformowała właśnie o swoim nowym biznesie. Wiadomość podzieliła internautki oraz internautów. Część fanek i fanów zaniepokoił również wygląd gwiazdy. - Jestem człowiekiem - odpowiada.

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek lubi odważne kreacje. Co z wpadkami?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Na Instagramie aktualnie obserwuje ją już ponad 1,4 mln osób, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Nie da się ukryć, że Małgorzata Rozenek jest jedną z tych znanych osób, która w sieci potrafi wzbudzić skrajne emocje, a pod publikowane przez nią posty chętnie komentowane są przez internautki oraz internautów.

Małgorzata Rozenek-Majdan o swoim nowym biznesie. Fanów zaniepokoił wygląd gwiazdy

Ostatnio Małgorzata Rozenek-Majdan poinformowała swoje obserwatorki oraz swoich obserwatorów o nowym zawodowym projekcie, w który się zaangażowała. - Dziś debiutuje przed Wami w nowej roli. Razem z polskimi i szwedzkimi partnerami biznesowymi postanowiłam zaangażować się w stworzenie platformy telemedycznej. Nasza platforma oferuje konsultacje lekarskie online. Dzięki niej można skorzystać z opieki medycznej przez całą dobę z każdego miejsca na świecie - napisała w poście na Instagramie.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautek oraz internautów. Jedni entuzjastycznie zareagowali na nowe przedsięwzięcie Małgosi, inni natomiast go skrytykowali. Część osób zaniepokoiła się również wyglądem gwiazdy na zdjęciu twierdząc, że wygląda na zmęczoną:

Jakaś zmęczona wyglądasz
Super! Korzystam z takich i doceniam bardzo
Oj Gonia, coś Ty wymęczona takie czerwone masz oczy zmęczone
Widać realny wiek na tym zdjęciu
Nareszcie naturalna
Ojej coś chyba nie wyszło to foto albo filtrów brakło
Dobrze wyszło realne foto taka, jaką widziałam na Okęciu. Jesteś piękną kobietą nie musisz filtrów dodawać

- czytamy.

Jestem człowiekiem, też się męczę. Oczy mi się robią czerwone, życie

- odpowiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan na jeden z komentarzy.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Więcej o: