Ewa Farna zaskoczyła swoją metamorfozą: "Wepchnęli mnie w rozmiar 36". Jak teraz wygląda?

Ewa Farna podzieliła się na Instagramie jednym ze zdjęć z najnowszej sesji, w której wzięła udział. Piosenkarka zachwyciła świetną figurą. - Wepchnęli mnie w rozmiar 36 - przyznała. - Ewo, wyglądasz naprawdę bosko w każdym rozmiarze - czytamy w komentarzach.

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ewa Farna odniosła się do wypowiedzi swojej mamy, że musi schudnąć

Ewa Farna jest jedną z tych artystek, która aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Na Instagramie, piosenkarka na bieżąco relacjonuje wydarzenia zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. W ostatnim czasie Ewa Farna porusza również tematy ruchu bodypositive. Jakiś czas temu w jednym z postów przyznała, że gdyby był on tak popularny kilka lat temu, jej dorastanie wyglądałoby inaczej. - Oj jakby ten trend rządził już parę lat temu, pewnie bym nie dostawała takiego linczu, jak mi się obrywało przez lata, kiedy zmieniałam się z dziewczyny w kobietę... nie był to łatwy czas, kiedy przechodzisz przez etap samoakceptacji, przyjmowanie zmian Twojego ciała pod wpływem hormonów, dojrzewanie, a ktoś Ci z przeproszeniem, pier**li, że już nie tak samo wyglądasz i powinnaś mniej jeść... - napisała.

The Best of New Beauty Ruszył plebiscyt "The Best of New Beauty 2021". Głosujcie na swoich ulubieńców

Ewa Farna zaskoczyła swoją metamorfozą: "Wepchnęli mnie w rozmiar 36"

Nie da się nie zauważyć, że w ostatnim czasie Ewa Farna przeszła metamorfozę swojej sylwetki. Piosenkarka po ciąży zadbała o swoją dietę, której podstawą stały się nieprzetworzone produkty. Zmiany w jej sylwetce wyraźnie dostrzec można po publikowanych zdjęciach na Instagramie. Teraz podzieliła się jednym ze zdjęć z ostatniej sesji, w której wzięła udział i przyznała, że ubrania, które ma na sobie, są w rozmiarze 36.

Pozdrowienia z najnowszej sesji. Z cyklu "wepchnęli mnie w rozmiar 36". Płyta się zbliża, przed nami nagrania do następnych dwóch teledysków... ach!

- napisała na Instagramie.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od polskich oraz czeskich internautek, które są zachwycone wyglądem piosenkarki, ale zgodnie przyznają również, że wygląda pięknie niezależnie od rozmiaru:

Sandra Kubicka o byłej partnerce Barona. 'Tam są niezałatane blizny') Kubicka pokazała, co choroba zrobiła z jej ciałem: "Okropne pryszcze, włosy..."

Piękno może mieć każdy rozmiar
Piękna!
Jesteś niesamowicie piękna! A ten komplet? Jest luksusowy!
Ewa świetnie wyglądasz. A dla mnie, która nie zna rozmiaru, nie obchodzi mnie, w co cię włożyli
Eva, jesteś piękna na zewnątrz i zdecydowanie w środku, zdecydowanie miła i ciekawa kobieta
Ewo, wyglądasz naprawdę bosko w każdym rozmiarze
Ewunia piękna z Ciebie babeczka
Jesteś przepiękną dziewczyną, wyglądasz zjawiskowo pięknie
To jest symbol kobiety

- czytamy.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Więcej o: