Otyłość towarzyszyła jej przez większość życia. Dzięki 3 krokom schudła 50 kg

Bridget Nieves w ciągu 11 miesięcy udało się zrzucić prawie 50 kilogramów. Kobieta wprowadziła trzy zasady, które pomogły osiągnąć jej ten cel. Jej przemianę w mediach społecznościowych śledzi tysiące osób.

Bridget Nieves na początku pandemii diametralnie zmieniła swoje życie. Stało się to po tym, gdy dowiedziała się, że otyłość może powodować cięższy przebieg koronawirusa. 

Zobacz wideo Czy Małgorzata Socha jest na diecie?

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl

"To był dla mnie prawdziwa pobudka"

W momencie, gdy kobieta zdecydowała się na zmianę stylu życia ważyła ponad 100 kilogramów. - W wiadomościach usłyszałam, że jedną z najczęstszych chorób współistniejących wśród osób, które zmarły z powodu koronawirusa, była otyłość. To był dla mnie prawdziwa pobudka. Nie chciałam, aby moje dzieci straciły mamę - powiedziała Bridget Nieves w rozmowie z magazynem "Today". 

Pomogły trzy kroki

Od marca 2020 waga pokazywała coraz mniejsze liczby. Jak Bridget udało się to osiągnąć? Po pierwsze, przy pomocy aplikacji liczącej kalorii, kobieta dokładnie planowała każdy posiłek. Sprawdzała, ile kalorii potrzebuje organizm, bu zyskać deficyt kaloryczny. Codziennie jadła między 1500 a 2000 kcal. Co istotne, swoje posiłki planowała na 2-3 dni z wyprzedzeniem. Dzięki temu nie kupowała niepotrzebnych produktów i unikała podjadania. Drugim krokiem były ćwiczenia. Przynajmniej trzy razy w tygodniu Bridget  uczęszczała na treningi. 

Ostatni krok to założenie konta na Instagramie. Kobieta na bieżąco pokazuje na nim swoją metamorfozę. W ciągu kilku miesięcy zdobyła już ponad siedem tysięcy obserwujących. Jak podkreśla, jest to dla niej ogromna motywacja. Obecnie waga kobiety wynosi 73 kilogramy.

 

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę: TUTAJ

Może cię także zainteresować:

Więcej o: