Krystyna Janda szczerze o swojej diecie. Słowa aktorki o głodówce wywołały kontrowersje

Krystyna Janda po raz kolejny swoją wypowiedzią wywołała kontrowersje w sieci. Wcześniej poszło o temat szczepień przeciw COVID-19, a tym razem o dietę aktorki. - Była pani moją idolką, całe moje życie patrzyłam na panią i modliłam się, żeby nic złego panią nie spotkało, a tu proszę... - czytamy w komentarzach.

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Krystyna Janda o uchodźcach: :Bez nowych kultur Europa nie będzie się rozwijać"

Krystyna Janda jest jedną z najpopularniejszych aktorek filmowych oraz teatralnych w Polsce. Gwiazda znana jest również ze swoich szczerych wypowiedzi, bez owijania w bawełnę. Jakiś czas temu, Krystyna Janda ostro wypowiedziała się na temat osób niezaszczepionych przeciw COVID-19, co nie spodobało się wielu internautkom oraz internautom. - Ja się zastanawiam, czy w ogóle grać spektakle z aktorami, którzy nie są zaszczepieni. Niech oni tu w ogóle nie przychodzą. Ja jestem absolutnie za tym, żeby stworzyć obostrzenia. Ludzie, którzy nie są zaszczepieni, nie powinni móc chodzić do pracy! - powiedziała w jednym z wywiadów. Tym razem dyskusję wywołało wyznanie aktorki na temat jej diety.

Joanna Koroniewska pokazała się w nowej fryzurze (zdjęcie ilustracyjne)Joanna Koroniewska pokazała się w nowej fryzurze. "Mogłabym grać w horrorach"

Krystyna Janda szczerze o swojej diecie. Komentarz aktorki wywołał dyskusję w sieci

Ostatnio Bogusław Linda podzielił się na Facebooku kilkoma zdjęciami z restauracji, w której postanowił spróbować nowych dla siebie potraw. - Nie ma to, jak próbować różnych rzeczy i odkrywać nowe miejsca, i wracać do ulubionych. Kto lubi sobie pojeść w środku tygodnia? Które najlepsze? - napisał aktor pod zdjęciami. Post skomentowała m.in. Krystyna Janda, która zdradziła, jaką dietę stosuje.

A ja na głodówce kontrolowanej. Pozdrowienia

- napisała aktorka.

Różnica wieku nie była przeszkodą dla miłościRóżnica wieku nie była przeszkodą dla miłości. Znane pary, które dzieli wiele lat

Komentarz, który pod postem pozostawiła Krystyna Janda doczekał się ponad 800 reakcji, a także wielu odpowiedzi. Okazuje się, że słowa aktorki wywołały niemałą dyskusję wśród internautek oraz internautów:

Myślę że pani tego nie potrzebuje
Na głodówce kontrolowanej też czasem można sobie pojeść
Patrząc na ceny w sklepach, to jeszcze chwila i wszyscy będziemy na głodówce przymusowej
Była pani moją idolką , całe moje życie patrzyłam na panią i modliłam się , żeby nic złego panią nie spotkało ,a tu proszę (...)
Głodówka to świetny pomysł. Dla zainteresowanych jest sporo artykułów naukowych na ten temat

- czytamy.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Więcej o: