Krystyna Janda szczerze o swojej diecie. S這wa aktorki o g這d闚ce wywo豉造 kontrowersje

Krystyna Janda po raz kolejny swoj wypowiedzi wywo豉豉 kontrowersje w sieci. Wcze郾iej posz這 o temat szczepie przeciw COVID-19, a tym razem o diet aktorki. - By豉 pani moj idolk, ca貫 moje 篡cie patrzy豉m na pani i modli豉m si, 瞠by nic z貫go pani nie spotka這, a tu prosz... - czytamy w komentarzach.

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Krystyna Janda o uchodźcach: :Bez nowych kultur Europa nie będzie się rozwijać"

Krystyna Janda jest jedną z najpopularniejszych aktorek filmowych oraz teatralnych w Polsce. Gwiazda znana jest również ze swoich szczerych wypowiedzi, bez owijania w bawełnę. Jakiś czas temu, Krystyna Janda ostro wypowiedziała się na temat osób niezaszczepionych przeciw COVID-19, co nie spodobało się wielu internautkom oraz internautom. - Ja się zastanawiam, czy w ogóle grać spektakle z aktorami, którzy nie są zaszczepieni. Niech oni tu w ogóle nie przychodzą. Ja jestem absolutnie za tym, żeby stworzyć obostrzenia. Ludzie, którzy nie są zaszczepieni, nie powinni móc chodzić do pracy! - powiedziała w jednym z wywiadów. Tym razem dyskusję wywołało wyznanie aktorki na temat jej diety.

Krystyna Janda szczerze o swojej diecie. Komentarz aktorki wywołał dyskusję w sieci

Ostatnio Bogusław Linda podzielił się na Facebooku kilkoma zdjęciami z restauracji, w której postanowił spróbować nowych dla siebie potraw. - Nie ma to, jak próbować różnych rzeczy i odkrywać nowe miejsca, i wracać do ulubionych. Kto lubi sobie pojeść w środku tygodnia? Które najlepsze? - napisał aktor pod zdjęciami. Post skomentowała m.in. Krystyna Janda, która zdradziła, jaką dietę stosuje.

A ja na głodówce kontrolowanej. Pozdrowienia

- napisała aktorka.

Komentarz, który pod postem pozostawiła Krystyna Janda doczekał się ponad 800 reakcji, a także wielu odpowiedzi. Okazuje się, że słowa aktorki wywołały niemałą dyskusję wśród internautek oraz internautów:

Myślę że pani tego nie potrzebuje
Na głodówce kontrolowanej też czasem można sobie pojeść
Patrząc na ceny w sklepach, to jeszcze chwila i wszyscy będziemy na głodówce przymusowej
Była pani moją idolką , całe moje życie patrzyłam na panią i modliłam się , żeby nic złego panią nie spotkało ,a tu proszę (...)
Głodówka to świetny pomysł. Dla zainteresowanych jest sporo artykułów naukowych na ten temat

- czytamy.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Wi璚ej o: