Małgorzata Rozenek i jej "bad hair day" w najmodniejszej fryzurze na jesień. Fani są podzieleni

Małgorzata Rozenek pokazała na Instagramie jak wygląda jej "bad hair day" czyli dzień niesfornych włosów. Okazuje się, że fryzura celebrytki prezentuje się zaskakująco dobrze. To jedna z najmodniejszych stylizacji włosów na jesień. W komentarzach burza.

Małgorzata Rozenek zaprezentowała na Instagramie swoją nową fryzurę. Gwiazda opatrzyła fotografię hasztagiem "Bad hair day", który w wolnym tłumaczeniu oznacza dzień, w którym włosy nie chcą się dobrze układać. Jak widać, celebrytka świetnie sobie z tym poradziła, bo na zdjęciu ma pasma idealnie ułożone w jedną z najmodniejszych fryzur sezonu. Część fanów była zachwycona tym, jak wyglądają włosy gwiazdy. Niestety, pojawiły się również nieco zgryźliwe komentarze. Kto ma rację?

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek lubi odważne kreacje. Co z wpadkami?

Małgorzata Rozenek-Majdan zmieniła fryzurę. Jak wygląda?

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie nowej fryzury. Gwiazda nie zrezygnowała z dotychczasowego koloru włosów i na jej głowie nadal widzimy pasma w odcieniach ciemnego blondu. Uwagę zwraca natomiast długość i objętość jej fryzury. Włosy są gęste, zadbane i nieco dłuższe niż dotychczas. Gwiazda postanowiła związać je w gładki kucyk, a miejsce spięcia włosów owinąć jednym z pasm tworząc efekt "naturalnej wstążki". To jedna z najmodniejszych fryzur sezonu! Jest idealna na jesień i sprawdza się podczas wietrznych i deszczowych dni. 

 

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała jak wygląda jej "bad hair day". Fani są podzieleni

Określenie "bad hair day" jest już dobrze znane w Internecie. Pojawia się jako popularny slogan na czapkach, czy bluzach. Celebrytka użyła go w odniesieniu do swoich włosów, które przynajmniej w teorii powinny wyglądać na poczochrane i niesforne. Fani docenili to, że włosy celebrytki wyglądają na zdrowe i mocne, ale nie spodobało im się, że gwiazda zasugerowała coś zupełnie innego.

Najpiękniejsze włosy w kraju
Dobry mi "bad hair"
Gosia, jeśli to jest Twój #badhairday, to ja chcę zobaczyć jak wygląda #goodhairday! Bo teraz wyglądają oszałamiająco!

Małgorzata Rozenek-Majdan zmieniła fryzurę. Fani zarzucili jej noszenie doczepów

Mimo licznych komplementów, gwiazda musiała zmierzyć się też z falą krytyki. Zarzucono jej m.in doczepianie sztucznych włosów. "Perfekcyjna Pani Domu" odniosła się do komentarzy. Na pytanie jednej z obserwatorek:

Wjechały doczepy?

Odpisała stanowczo:

Nawet grama!

Ufamy, że celebrytka ceni naturalne piękno.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Więcej o: