Ma 12 dzieci. Pokazuje, jak wygląda rzeczywistość rodziny wielodzietnej. Samo pranie zajmuje jej kilka godzin

32-letnia Britni Church jest mamą 12 dzieci, która swoją codziennością chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Na TikToku śledzi ją już 1,8 mln użytkowników, którzy z uwagą obserwują poczynania jej rodziny. Jak się bowiem okazuje, nawet z pozoru łatwe czynności, z tak liczną gromadką stają się nie lada wyzwaniem.

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Britni Church wraz ze swoim mężem wychowują 12 dzieci - 6 z pierwszego małżeństwa kobiety oraz 6 wspólnych pociech, z których najmłodsze ma zaledwie kilka miesięcy. Opieka nad tak liczną gromadką jest nie lada wyzwaniem, co udowadniają filmy Church, która regularnie relacjonuje życie swojej rodziny w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo

Mają 12 dzieci. Pokazała, jak wygląda ich pranie

Na TikToku rodzinę obserwuje aż 1,8 mln osób, a największym zainteresowaniem cieszą się filmy, przedstawiające najprostsze codziennie obowiązki, jak przygotowywanie śniadania czy sprzątanie. Te z pozoru łatwe czynności w przypadku wielodzietnej rodziny stają się naprawdę wymagające. Ostatnio rekordy popularności bije wideo, w którym Church zrelacjonowała, jak w ich przypadku wygląda dzień prania.

Jak przyznała Britni, pranie robi przynajmniej dwa razy dziennie. Nie znosi bowiem sterty brudnych, czekających na wypranie ubrań, których przy małych dzieciach stale przybywa. Brakuje jej jednak czasu na codziennie sortowanie i składanie odzieży, która po wyjęciu z suszarki ląduje na wielkim stosie. I chociaż sześcioro z jej dzieci sami wykonują swoje pranie, sterta rzeczy pozostałych do złożenia wciąż jest imponująca.

Britni Church w pierwszą ciążę zaszła w wieku 16-lat i właśnie tyle ma teraz jej najstarsza córka Crizman. Z ówczesnym partnerem doczekała się jeszcze kolejnych czterech pociech: Jordana (14 lat), Caleba (13 lat), Jace'a (12 lat) i Cadence (10 lat). Wkrótce po rozwodzie Church odkryła, że jest w ciąży z kolejnym dzieckiem, 9-letnią dziś Jesalyn.

Po kilku latach samotnego rodzicielstwa poznała mężczyznę, z którym udało jej się stworzyć szczęśliwą rodzinę. W 2015 r. na świat przyszedł ich pierwszy syn Silas, rok później Christopher, a w 2019 trojaczki - Oliver, Asher i Abel. W 2021 roku urodziła się z kolei ich córeczka Rowyn, która prawdopodobnie będzie ich ostatnim dzieckiem.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę: TUTAJ

Więcej o: