Ania Starmach oburzona pytaniem fana. "To nie na miejscu"

Anna Starmach w maju tego roku powitała na świecie swoje drugie dziecko, synka Gustawa. Mimo że od porodu minęło dopiero kilka miesięcy, fani już dopytują, kiedy planuje kolejne. - To naprawdę nie na miejscu - ucięła poirytowana gwiazda.

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Starmach zyskała sympatię widzów, dzięki roli jurorki w kulinarnym programie "MasterChef". Ku ich uciesze, gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z fanami urywkami swojego życia. Chcąc być z nimi w stałym kontakcie, często odpowiada także na nurtujące ich pytania. Jedno z nich wyprowadziło ją jednak z równowagi.

Zobacz wideo

Anna Starmach oburzona pytaniami o kolejną ciążę. "To nie na miejscu"

Dociekliwy fan postanowił zapytać Starmach o to, kiedy planuje kolejne dziecko. Wścibskie pytanie o tak intymne szczegóły życia, zirytowało prezenterkę, która zdecydowała się stanowczo zareagować, nie ukrywając przy tym swojego oburzenia.

Nie wiem jak wy, ale ja uważam, że pytania o kolejne dzieci są: a) nie na miejscu, b) są pytaniami poważnymi, c) to naprawdę nie na miejscu

- ucięła stanowczo.

Starmach zaledwie pół roku temu urodziła swoje drugie dziecko, synka Gustawa. Z kolei w 2018 roku na świat przyszła jej pierwsza pociecha, córeczka Jagna, która zgodnie z jej pierwotnymi zapewnieniami, miała być jedynaczką.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę: TUTAJ

Zdjęcie ilustracyjne: umowa zlecenie Umowa zlecenie a emerytura - zostaniemy bez pieniędzy?

Więcej o: