Pan młody ośmieszył swoją żonę na własnym ślubie. Goście myśleli, że to zabawa, a on ujawnił jej zdradę

To mógł być ślub jak z bajki, ale ostatecznie wyszedł z tego niezły dramat. Pan młody, który dowiedział się, że jego żona w okresie narzeczeństwa zdradzała go regularnie, postanowił ujawnić to na własnym ślubie w dość nietypowy sposób. Jaki?

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na Gazeta.pl.

W Wielkiej Brytanii emitowany jest program Graham Norton Show, w którym goście siedząc na czerwonym krześle, ujawniają żenujące historie ze ślubów i wesel. Ich opowieść musi być na tyle interesująca, by prowadzący nie wyrzucił danego uczestnika w połowie jego monologu. To udało się jednemu z uczestników, który podzielił się historią ślubu, w którym uczestniczył. 

Mężczyzna o imieniu Shawn, siedząc na czerwonym krześle, przytoczył sytuację, która miała miejsce podczas jednego z wesel. Ta historia tak spodobała się widzom, że została nagrodzona gromkimi brawami. 

Zobacz wideo

Na początku wszystko szło zgodnie z planem

Najpierw ślub w kościele, potem wesele i pierwszy taniec. Wszystko mogło skończyć się dobrze, gdyby nie fakt, że pan młody doskonale wiedział, że jego żona regularnie go zdradzała. Kiedy nadszedł czas przemówień, pan młody przejął mikrofon i powiedział: - "A teraz zagramy w grę". Mężczyzna poprosił wszystkich gości, żeby wstali i zobaczyli, czy na spodzie ich talerzy znajduje się czerwona kartka. Te osoby, które ją znalazły, miały pozostać na stojąco. Zostało ośmiu mężczyzn. 

Goście myśleli, że to zabawa, która skończy się mnóstwem śmiechu i gromkimi brawami. No cóż, skończyło się zupełnie inaczej. 

To była sprytna zemsta 

Pan młody spojrzał w stronę ośmiu mężczyzn, którzy przed nim stali i powiedział: 

Poproszę, aby wszyscy goście spojrzeli na tych ośmiu mężczyzn. Oni wszyscy spali z moją żoną.

Goście zaniemówili, a mężczyźni byli bardzo skonsternowani. "Tak, to prawda, zdradziła mnie z nimi wszystkimi, gdy jeszcze byliśmy narzeczeństwem. Niedługo złożę papiery o unieważnienie małżeństwa" - dodał, po czym wyszedł z sali weselnej

Historia, którą opowiedział w programie Shawn, okazała się najlepszą spośród wszystkich dramatów weselnych, podczas całego odcinku. Niestety nie wiadomo jak dalej potoczyły się losy pary młodej. Poniżej możecie zobaczyć fragment, w którym Shawn opowiedział o zemście pana młodego. 

 

Porozmawiajmy o urodzie. Weź udział w naszej ankiecie!

Więcej o: