Marta Manowska przeszła metamorfozę. Ćwiczyła 90 dni. Teraz pokazała się w bikini

Marta Manowska już jakiś czas temu przeszła metamorfozę, ćwicząc przez 90 dni z treningami najpopularniejszej trenerki w Polce. Teraz prowadząca "Sanatorium Miłości" pokazała się w bikini. - Aaaa!!! Jaka figura!!! - czytamy pod publikowanymi przez nią zdjęciami.

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła

Marta Manowska to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, której popularność przyniosło prowadzenie programu "Sanatorium Miłości", "Rolnik szuka żony" czy "The Voice Senior". Ku uciesze fanów, Marta jest aktywna na swoim profilu na Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 166 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego. Jakiś czas temu, Marta Manowska pochwaliła się na profilu metamorfozą, którą przeszła dzięki treningom Ewy Chodakowskiej. - Ta przemiana jeszcze potrwa, ale wdzięczna jestem przede wszystkim za nawyki, które nabyłam. Przez ostatnie 90 dni ćwiczyłam 6 dni w tygodniu z jednym dniem przerwy (...). Dziękuje @chodakowskaewa - napisała wówczas pod jednym ze zdjęć.

Marta Manowska przeszła metamorfozę. Teraz pokazała się w bikini

Obecnie Marta Manowska przebywa na wakacjach, a egzotycznymi kadrami dzieli się na swoim profilu. Wśród opublikowanych fotografii znalazły się też takie, na których prezenterka pozuje w bikini. Metamorfoza, którą przeszła w ostatnim czasie widoczna jest gołym okiem. Co więcej, Marta nawet podczas urlopu nie zwalnia tempa i cały czas dba o aktywność fizyczną, biegając o poranku lub ćwicząc jogę.

Dzięki @chodakowskaewa za zawartość i opakowanie <3

- napisała pod jednym ze zdjęć.

 

Pod postami pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów, którzy zachwyceni są nie tylko egzotycznymi kadrami:

Piękny widok, morze plaża i piękna kobieta
Aaaa!!! Jaka figura!!!
Cudowna kobieta
Figura marzenie, idę poćwiczyć
Raj na ziemi, piękna Ty

- czytamy.

Więcej o: