Polska influencerka zdradza, ile zarabia miesięcznie. Kwota zwala z nóg

Powszechnie wiadomo, że w ostatnich latach różne marki chętnie reklamują się na profilach osób, które mogą pochwalić się dużym gronem obserwujących. Jedną z takich popularnych influencerek jest Natsu. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,3 mln osób. Niedawno Natsu zdradziła, ile wynoszą jej miesięczne zarobki.

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Ile miesięcznie zarabiają influencerzy? Ta kwestia zastanawia wiele osób. Sami zainteresowani rzadko wypowiadają się na ten temat. Zdarzają się jednak wyjątki. Ostatnio na temat swoich zarobków wypowiedziała się Natalia Karczmarczyk, znana bardziej jako Natsu. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie ponad 1,3 mln osób. Z kolei na Tik Toku influencerka ma już 2 miliony fanów. 

"Jest to okres, w którym faktycznie zarabiam najwięcej"

Niedawno Natsu odpowiedziała na nurtujące pytania fanów. Wypowiedziała się między innymi na temat jej aktualnych zarobków. Jak podkreśliła, obecnie zarabia najwięcej w życiu. 

- Przez to, że teraz walczę itp., jest to okres w moim życiu, kiedy zarabiam... Ale też jest to logiczne, jestem coraz większym influencerem i jest to okres, w którym faktycznie zarabiam najwięcej, ale też najwięcej zaczęłam inwestować - wyznała Natsu. 

Zobacz wideo Natsu przeprasza za reklamowanie scamu:

"Wydaje mi się, że to był taki najlepszy miesiąc"

Natsu dodała także, że w jej życiu nie brakuje wydatków. Jednak nawet po odliczeniu różnych inwestycji oraz innych zobowiązań finansowych, jej konto zasilają ogromne kwoty. 

- Jak już dużo osób wie, pracuję nad pewnym projektem, który wymaga dość sporych inwestycji. Po prostu jest to czas, kiedy po prostu wydaję dużo pieniędzy. Więc jakbym to miała po prostu podsumować, ile miałam pieniędzy dla siebie w danym miesiącu, po jakichś tam wydatkach, inwestycjach i tak dalej, no to 150 tysięcy. Wydaje mi się, że to był taki najlepszy miesiąc - zdradziła Natsu. 

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę: TUTAJ

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: