Modne dodatki do domu z Pepco i Biedronki. Prawdziwe hity do 25 zł! "Cudowne"

Zmiany w mieszkaniu niskim kosztem? To możliwe! Dzięki modnym dodatkom, które znajdziesz w popularnych sieciówkach sprawisz, że wnętrza staną się modne i klimatyczne. Obecnie w takich sklepach, jak Pepco czy Biedronka znajdziesz hitowe akcesoria za nie więcej niż 25 zł.

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Aplikacje, które pomogą oszczędzać na zakupach

Metamorfoza wnętrza wcale nie musi być droga czy oznaczać od razu totalnych remontów. Efektowne zmiany możesz wprowadzić dzięki tanim, ale jednocześnie stylowym dodatkom, które znaleźć można w popularnych sieciówkach czy dyskontach. Oto kilka propozycji za nie więcej niż 25 zł, które znaleźć można w sklepach Pepco oraz Biedronka.

Modne dodatki do domu z Pepco i Biedronki. Hity do 25 zł! "No są piękne"

Ozdobne filiżanki z Pepco: - Przepiękne filiżanki w stylu #glamour ze spodkiem, idealne na kawkę, dużą kawkę - czytamy na Instagramie @pepcomania. Filiżanki mają pojemność 450 ml i dostępne są w dwóch opcjach kolorystycznych (białym z kryształkami lub szarym z kryształkami). Ich cena to 20 zł. -Piękne. Cudowne - piszą internautki.

Lustra z Biedronki: - Od czwartku w ofercie Biedronki mamy lustra dekoracyjne w formie takich zestawów z 3 lustrami od @smukee_. A do wyboru mamy zestaw 3 lusterek okrągłych o średnicy 25cm lub kwadratowych o wymiarach 25x25. Do wyboru 8 modeli (...). Cena za taki zestaw: 24,99zł - czytamy na Instagramie @biedronkowe.love.

Ceramiczne doniczki lub figurka z Pepco: - Ceramiczne doniczki, nowa dekoracyjna figurka... cały czas pojawia się coś nowego! Zdjęcia mało oddają kolor, ale na pierwszym zdjęciu złote a na następnym srebrne - czytamy na Instagramie @pepcomania. - W którym mieście są w Pepco takie cuda? Te złote doniczki są super - komentują internautki. Cena takiej doniczki z Pepco to 12 zł, natomiast figurki 20 zł.

Zielone roślinki mini z Biedronki: - Kwiaty zielone w ceramice, średnica doniczki : 7cm, cena za sztukę: 9,99zł. Czyż nie są przeurocze? Śliczne! I niedrogie! Co jak co , ale ja uwielbiam roślinki w Biedronce - czytamy na Instagramie @biedronkowe.love.

Podkładki na stół z Pepco: To nie tylko praktyczny, lecz także stylowy dodatek, którym w szybki sposób można odmienić wygląd stołu. W Pepco znaleźć można m.in. okrągłe, plecione podkładki w stylu boho. Ich cena to 10 zł.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Więcej o: