25-latka pokazała, jak karmienie dziecka zmieniło jej piersi. "Nikt o tym nie mówi"

Abbie Herbert to 25-letnia modelka, która kilka miesięcy temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Od tamtej pory młoda mama chętnie relacjonuje swoją codzienność w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje prawdziwe oblicze macierzyństwa. Jej wideo, na którym zdradziła, jak karmienie piersią wpłynęło na jej ciało stało się już viralem - obejrzało je ponad 11 mln osób.

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Abbie Herbert pięć miesięcy temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę Poppy, a rzeczywistością młodej mamy chętnie dzieli się w sieci. Ostatnio modelka zdecydowała się opublikować na TikToku szczery filmik, w którym pokazała zaskakujące skutki karmienia piersią. Wideo w krótkim czasie stało się viralem, bijąc rekordy popularności.

Zobacz wideo

Młoda mama pokazała, jak karmienie piersią zmieniło jej ciało. "Czy to normalne?"

- Czy to normalne? Koleżanki, które też są matkami, pomóżcie mi - napisała pod opublikowanym przez siebie wideo, na którym pokazała, jak karmienie piersią zmieniło jej ciało. - To rzecz, o której nikt nic nie mówi po urodzeniu dziecka. Poppy uwielbia być karmiona piersią, ale ma konkretne wymagania, co do strony. Woli prawą, więc stwierdziłam: "Dziewczyno, prawa strona jest twoja! Zostań przy niej. Kochasz ją, więc jest twoja". Jednak ktoś zapomniał mi powiedzieć, co się dzieje, jeśli pozwolisz dziecku być karmionym tylko jedną piersią - wutłumaczyła Herbert, pokazując ogromną dysproporcję pomiędzy swoimi piersiami.

Cezary Pazura z rodziną Cezary Pazura o obecności przy porodzie. "To jest kosmos"

-Ta jest twarda jak skała. To nie implant. To tylko moja pierś, a tej drugiej zdaje się, że czegoś brakuje. Czy to normalne? Czy jest droga powrotna? Niech ktoś mi pomoże? - zapytała zdezorientowana Abby.

Pod nagraniem błyskawicznie zaroiło się od komentarzy kobiet, które zwierzyły się z podobnego problemu. Wśród komentarzy znalazła się także wiadomość od doktor Armeli Sunder, która doradziła matkom, co robić, by uniknąć powstania podobnych dysproporcji. - Pamiętaj o odciąganiu pokarmu ze strony, którą nie karmisz, z podobną częstotliwością do częstotliwości karmienia – doradziła.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Suche i popękane pięty? Jest na to banalny sposób. Pomoże produkt z szafki kuchennej (zdjęcie ilustracyjne) Suche i popękane pięty? Jest na to sposób. Pomoże produkt z szafki kuchennej

Więcej o: