Gdy miała 19 lat dowiedziała się, że jest w ciąży. Niedługo po tym zmarł jej partner

Miała zaledwie 19 lat, kiedy dowiedziała się, że spodziewa się dziecka. Wkrótce po tej wiadomości jej partner zmarł i wydawało jej się, że nie ma już po co żyć. - Byłam przerażona wizją bycia samotną matką - przyznaje. Historia, którą podzieliła się na TikToku poruszyła miliony internautek oraz internautów.

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Gwiazdy oszalały na punkcie TikToka

TikTok to platforma, na której znaleźć można dosłownie wszystko. Ludzie dzielą się tam pomysłami na różne triki, inspiracjami, a nawet różnymi historiami. Choć niektóre z nich wymyślane są tylko po to, by zyskać rozgłos, są również i takie, które stają się prawdziwą inspiracją dla innych. Jedną z takich historii jest ta opowiedziana przez Mayci Neeley.

Simon Gately W ciąży przytyła kilkanaście kg. Teraz ma piątkę dzieci i figurę jak Chodakowska

"Byłam w głębokiej depresji. Wydawało mi się, że nie mam po co żyć". Wzruszająca historia TikTokerki

Mayci Neeley jakiś czas temu udostępniła na swoim profilu filmik, w którym podzieliła się fragmentem swojej przeszłości. Otóż w wieku 19 lat zaszła w ciążę, a krótko po tym, jak dowiedziała się, że spodziewa się dziecka, zmarł jej partner.

- Zaszłam w ciążę mając 19 lat i krótko po tym mój chłopak umarł. Byłam przerażona wizją bycia samotną matką. Jednak to była najlepsza rzecz, która przydarzyła mi się w życiu - napisała na filmiku. - Byłam w głębokiej depresji. Wydawało mi się, że nie mam po co żyć, aż poznałam jego - dodała w opisie.

Abbie Herbert 25-latka pokazała, jak karmienie zmieniło jej piersi. "Nikt o tym nie mówi"

Filmik, który udostępniła kobieta ma obecnie na TikToku ponad 21 milionów wyświetleń oraz ponad 3 miliony polubień. Nagranie udostępniła również na Instagramie, a pod postem pojawiło się wiele komentarzy:

Dzieci są dosłownie najlepszym, co możemy mieć
Jestem bardzo poruszona tym postem. Twój syn jest absolutnym aniołem, tak jak Ty
Jesteś inspiracją dla nas wszystkich. Nie przestawaj inspirować, kochaj i żyj życiem, bo dostajemy je tylko raz
Jestem też samotną mamą. W zeszłym roku rzuciłam studia i urodziłam chłopca w wieku 19 lat. Jestem tak szczęśliwa, że go mam. Gdyby nie to, że Bóg mnie nim pobłogosławił, nadal tkwiłabym w nałogu

- czytamy.

Obecnie Mayci Neeley jest w szczęśliwym związku z partnerem, z którym wychowuje synka oraz ich wspólną córeczkę, która niedawno przyszła na świat.

 

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ