Joanna Koroniewska o swoich niedoskonałościach. "Nie chodzi o wydatny nos", a o stopy

Joanna Koroniewska udostępniła na Instagramie post ze zdjęciem, w którym poruszyła temat swoich niedoskonałości. - Wbrew pozorom nie chodzi o wydatny nos - przyznaje aktorka. - Pani Asiu, chyba Pani żartuje - odpowiadają jej internautki.

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Maciej Dowbor o hejcie na jego żarty z Joanną Koroniewską

Joanna Koroniewska aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją już ponad 614 tysięcy internautek oraz internautów. Na swoim profilu aktorka regularnie dzieli się różnymi zdjęciami oraz nagraniami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego. Dystans do świata, luz oraz ogromne poczucie humoru aktorki sprawia, że grono jej fanek i fanów, którzy chętnie śledzą jej działalność w sieci, nieustannie się powiększa.

Grażyna Szapołowska pokazała zdjęcie z córką i wnuczką. Podobne? 'To chyba żart' (zdjęcie ilustracyjne)Grażyna Szapołowska pokazała zdjęcie z córką i wnuczką. Podobne? "To chyba żart"

Joanna Koroniewska szczerze o swoich niedoskonałościach. "Wbrew pozorom nie chodzi o wydatny nos"

Ostatnio Joanna Koroniewska opublikowała post, w którym postanowiła poruszyć temat swoich niedoskonałości, a dokładniej rozmiaru stopy. Przyznała jednak, że nie ma kompleksu z tego powodu.
-Co Wam się na początku rzuca w oczy na tym zdjęciu? Wbrew pozorom nie chodzi o wydatny nos. Tak tak, mam stopę 41, czasem nawet większą i nie mam zamiaru udawać, że jest inaczej! Cóż, nikt nie jest idealny. Na szczęście umiem doceniać swoje zalety i nie mieć kompleksów z powodu swoich niedoskonałości. Jakie są Wasze patenty na radzenie sobie z pewnymi mankamentami urody? Oczywiście ktoś zaraz napisze, że to próżne i płytkie, ale powiedzmy sobie szczerze: samoakceptacja i świadomość również własnego ciała to niezwykle ważny aspekt naszego zdrowia psychicznego! Macie jakieś niedoskonałości? Potraficie o nich głośno mówić?! - napisała Joanna Koroniewska pod udostępnionym zdjęciem.

 

Cezary Pazura z rodzinąCezary Pazura o obecności przy porodzie. "To jest kosmos"

Na odpowiedź internautek oraz internautów nie trzeba było długo czekać. Pod postem pojawiło się bowiem wiele komentarzy:

Pani Asiu, chyba Pani żartuje, ja nie widzę żadnych kompleksów
Pierwsze co spojrzałem na zgrabne udo
Ty masz stopę 41, ja 34… Takie życie
Mnie się rzucił w oczy brak cellulitu, jak możesz Aśka ;p
Mi się rzucają w oczy nooogiii, piękne gładkie
Mnie się rzuciło piękne ciało... A stopa... grunt że życiowa dobra
A kto powiedział ze długa smukła stopa 41 jest niedoskonałością? To jest mega SEXY

- czytamy.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Więcej o: