Małgorzata Rozenek pokazała kulisy swojej pracy. Fani podzieleni: "Niekorzystnie"

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się na Instagramie krótkim nagraniem, które zostało zrobione w trakcie jednej z jej ostatnich sesji zdjęciowych. Wideo podzieliło fanów. Jedny byli bowiem zachwyceni jej wyglądem, inni niekoniecznie.

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek lubi odważne kreacje. Co z wpadkami?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest aktualnie jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie i pochwalić się może naprawdę sporym gronem fanek i fanów. Na Instagramie obserwuje ją bowiem ponad 1,4 mln osób, z którymi regularnie dzieli się różnymi momentami ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Nie da się ukryć, że Małgorzata Rozenek jest jedną z tych gwiazd w sieci, która często wzbudza skrajne emocje, a pod publikowanymi przez nią postami często pojawia się wiele  komentarzy od internautek oraz internautów.

Joanna Koroniewska o swoich niedoskonałościach. 'Nie chodzi o wydatny nos', a o stopy (zdjęcie ilustracyjne)Koroniewska o swoich niedoskonałościach. "Nie chodzi o wydatny nos", a o stopy

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała kulisy swojej pracy. Internautów podzielił wygląd gwiazdy

Ostatnio Małgorzata Rozenek udostępniła krótkie, zakulisowe nagranie, które wykonane zostało w trakcie pracy gwiazdy. Widać na nim, jak Małgosia pozuje do zdjęć ubrana w dopasowany czarny kombinezon oraz sportowe buty. - Działamy, tworzymy, pracujemy. Jestem osobą, która ładuje baterie w ruchu, tu co prawda tylko stoję, ale kocham swoją pracę, i ludzi z którymi działam, a jak jeszcze pogoda jest taka jak ostatnio, to czy może być piękniej? Wysyłam Wam mnóstwo pozytywnej energii - napisała.

Małgorzata Rozenek-MajdanMałgorzata Rozenek-Majdan https://www.instagram.com/m_rozenek/ screen

Grażyna Szapołowska pokazała zdjęcie z córką i wnuczką. Podobne? 'To chyba żart' (zdjęcie ilustracyjne)Grażyna Szapołowska pokazała zdjęcie z córką i wnuczką. Podobne? "To chyba żart"

Pod postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów, których podzielił wygląd gwiazdy. Jedni byli zachwyceni i porównywali ją do Jennifer Aniston, inni natomiast uważali, że w kombinezonie wygląda "niekorzystnie":

Piękna kobieta
Oj trochę boczek widać ale chyba ktoś dał znać bo ręką poszła w bok
Wygląda Pani obłędnie!
Jak Jennifer Aniston
Słabiutko ta figura w tym kombinezonie niekorzystnie
W czarnym strasznie chudo wyglądasz
Pięknie Pani wygląda. Zazdroszczę figury
Niekorzystnie
Wygląda pani obłędnie

- czytamy.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Więcej o: