Joanna Przetakiewicz tłumaczy, jak telepatycznie przyciągać pieniądze. "Kocham pieniądze z wzajemnością"

Joanna Przetakiewicz słynie już z zamiłowania do luksusu. Teraz projektantka postanowiła podzielić się z fanami i fankami swoją, jak się okazało dość osobliwą, receptą na zarabianie pieniędzy. - Wiecie, dlaczego 2% ludzi ma to, co pozostałe 98%? Bo oni chcą pieniędzy - stwierdziła wprost celebrytka.

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Joanna Przetakiewicz otwarcie mówi o swoim zamiłowaniu do pieniędzy, a luksusowym życiem chętnie chwali się w sieci. Chcąc zachęcić fanów i fanki do rewolucji finansowej, postanowiła podzielić się z nimi swoim sposobem na zarabianie pieniędzy. A ten okazał się być dość... nietypowym.

Zobacz wideo

Joanna Przetakiewicz o pieniądzach. "Kocham pieniądze z wzajemnością. To jest prawo przyciągania." 

- Słyszałyście kiedyś brednie, że pieniądze szczęścia nie dają? Jest dokładnie odwrotnie. Wszyscy o nich myślą i najwyższy czas, żebyśmy zaczęły o nie dbać, zamiast się martwić! - zaczęła wpis, obalając popularną tezę.

- Wiecie, dlaczego 2% ludzi ma to, co pozostałe 98%? Bo oni chcą pieniędzy. Nie boją się ich. Nie krępują. Przeciwnie. Wiedzą, ile możliwości i szans tworzą - napisała, stwierdzając najwyraźniej, że ludzie borykający się z problemami finansowymi odpychają pieniądze swoim nieodpowiednim nastawieniem.

- Kocham pieniądze z wzajemnością. To moje bezpieczeństwo i wolność. To jest prawo przyciągania. Coś logicznego i nie do zaprzeczenia. Jeśli coś kochasz, szanujesz i o to dbasz, to przychodzi do Ciebie łatwiej. Nikt nie rozumie, czym jest afirmacja. To chęć i wiara! Wiara, że się uda. Szczęścia można się nauczyć. Zarabiania pieniędzy też można się nauczyć. Poczujmy tę siłę! Wierzycie w energię, dzięki której tworzycie magnes do szczęścia? - tłumaczyła, zachęcając do telepatycznego przyciągania pieniędzy.

Największy kryzys współczesnego świata - pandemia - uświadomiła nam, jak bardzo potrzebujemy siebie nawzajem i że trzeba zadbać o swoje podstawowe potrzeby. Podniosła niepewność jutra, która i tak była na przerażająco wysokim poziomie. Dlatego to jest idealny moment na rewolucję finansową. Pieniądze dają szczęście - przekonywała, zachęcając do podejmowania rozmów na temat finansów.

 

Przekonała was?

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Więcej o: