Christina Aguilera przeszła spektakularną metamorfozę. Fani: "Bogini"

Christina Aguilera po latach nieobecności na scenie muzycznej, powróciła z nowym utworem "Pa' Mis Muchachas", będącym jednocześnie jej wielkim powrotem do muzyki latynoskiej. Artystka zdecydowała się także na drastyczną zmianę wizerunku. - Prawie spadłem ze schodów na widok tego zdjęcia - napisał jeden z fanów, komentując przemianę piosenkarki.

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Christina Aguilera była niegdyś jedną z najpopularniejszych gwiazd przemysłu muzycznego. I chociaż jej pięć minut już przeminęło, wciąż może pochwalić się sporą rzeszą fanów, którzy z utęsknieniem wypatrywali jej powrotu. Teraz gwiazda nareszcie powróciła z nowym utworem "Pa' Mis Muchachas", będącym zapowiedzią jej nowej płyty o tym samym tytule. Nowy utwór to jednak nie jedyna niespodzianka, gwiazda zaskoczyła bowiem zupełnie odmienionym wizerunkiem.

Zobacz wideo

Christina Aguilera - metamorfoza

Aguilera przez lata kariery, choć co prawda nie bała się eksperymentów z wizerunkiem, zdążyła nas przyzwyczaić do charakterystycznych blond włosów, które stały się niejako jej znakiem rozpoznawczym. Teraz jednak wokalistka postanowiła całkowicie odmienić swój wygląd, zamieniając platynowy blond na mahoniową czerwień.

Zdjęcia Christiny Aguilery znajdziecie w naszej galerii

Efektami metamorfozy pochwaliła się w serii postów na Instagramie, pod którymi błyskawicznie zaroiło się od komentarzy zachwyconych fanów.

Prawie spadłem ze schodów na widok tego zdjęcia
Christina, moja bogini
Kocham cię
WOW
Zachwycasz
Świat na to czekał, jesteśmy gotowi
Petarda

- komplementowali.

Zdjęcia artystki znajdziecie w naszej galerii na początku artykułu. Wygląda lepiej?

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Więcej o: